Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3, 4, 5 psl.

Maisto papildai sportui

Maisto papildai sportui - kreatinas, glutaminas, balymų turintys gaminiai, vitaminais ir mineralais praturtinti maisto papildai. Didelis maisto papildų sportui pasirinkimas, greitas pristatymas. Prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
38,01 €
36,76 €
28,67 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, , 3, 4, 5 psl.
Šioje kategorijoje parduodami maisto papildai sportui. Produktai suskirstyti į atskiras skiltis pagal sudėtį ir savybes (baltymai ir amino rūgštys, kreatinas, papildai treniruotėms, riebalų deginimui ir kt.). Čia galima įsigyti įvairios paskirties produktų. Maisto papildai sportui yra pritaikyti organizmo fizinės būklės palaikymui ir raumenų masės didinimui. Taip pat dauguma produktų yra vartojami siekiant sustiprinti organizmą, padidinti ištvermę, jėgą.
Dauguma maisto papildų sportui yra vartojami derinant juos su fiziniu krūviu, pratimais ir nustatyta mityba. Todėl jų vartojimo normas dažniausiai numato medicinos specialistai. Nerekomenduojama tokių maisto papildų vartoti savarankiškai, be gydytojo priežiūros. Toks vartojimas nėra tikslingas ir gali būti kenksmingas.
Reikėtų atkreipti dėmesį, jog maisto papildai sportui nėra tinkami vartoti vietoje maisto. Jie taip pat neturi gydomojo poveikio, prie jų nepriprantama. Tačiau tai nereiškia, jog juos galima vartoti nesilaikant nurodymų. Siekiant rezultatų labai svarbus tikslus ritmo laikymasis ir kompleksinis papildų taikymas kartu su fiziniu krūviu ir maisto derinimu.
Šioje kategorijoje maisto papildai sportui pateikiami įvairiomis formomis. Tai gali būti miltelių pavidalo maisto papildai arba papildai, skirti vartoti kapsulėmis, tabletėmis ar skystu pavidalu. Taip pat kai kuriuos maisto papildus galima pasirinkti pagal tai ar jie skirti moterims, ar vyrams.
Kadangi sportuojančių žmonių organizmas maistinių medžiagų išnaudoja daugiau nei gyvenant įprastu ritmu, daugelis sportuojančių žmonių stengiasi racioną papildyti specialiais maisto papildais. Tokių maisto papildų veikimą galima paaiškinti labai paprastai. Pavyzdžiui, jei suvalgytus pietus skrandis įprastai virškina apie 4 valandas, tai tokie maisto papildai įsisavinami kur kas greičiau. Juo labiau, jie yra kur kas maistingesni ir geriau įsisavinami, o kalorijų kiekis atitinkamas pietų porcijai. Tačiau vartojant maisto papildus sportui reikia žinoti konkrečius savo tikslus ir juos vartoti sąmoningai, neiškreipiant įprastos kasdienės mitybos. Subalansuota mityba gali padėti pasiekti norimų rezultatų.
Daugeliu atveju, kuomet nesiekiama aukštų rezultatų, maisto papildų sportui vartojimas nėra būtinas. Juos gali pakeisti tinkamai parinkti maisto produktai. Pvz., jei norima suvartoti daugiau baltymų, į racioną galima įtraukti daugiau mėsos, kiaušinius, pieną, sūrį, ankštines kultūras. Tačiau viršyti rekomenduojamų paros baltymų normų taip pat nepatartina, kadangi gali atsirasti pašaliniai neigiami efektai, išsivystyti tam tikros ligos.
Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad maisto papildai sportui nebūtų vartojami kartu su kitais medikamentais ar vitaminais. Tokiu būdu būtų sunku paskaičiuoti tinkamas dienos normas. Dėl šios priežasties maisto papildai turėtų būti vartojami tik su gydytojo priežiūra, suderinus mitybą ir fizinį aktyvumą.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce