Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai

Svorio kontrolei

Šioje kategorijoje galima įsigyti tokių gaminių kaip maisto papildai lieknėjimui. Tai įvairios sudėties maisto papildai, gamintojų pateikiami kapsulių, tablečių, miltelių ar skysčio pavidalu. Prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Maisto papildai lieknėjimui - tai gana didelė hiperfarma.lt elektroninės parduotuvės kategorija, kurioje galima rasti įvairios sudėties ir skirtinga forma pateikiamų maisto papildų.
Antsvoris - tai daugelio šių dienų žmonių problema, nesvarbu, tai vyrai ar moterys. Riebalų kaupimasis organizme žmogų pakeičia ne tik išoriškai, bet ir yra žalingas jo sveikatai. Dėl šios priežasties daugybė žmonių visame pasaulyje stengiasi visais būdais atsikratyti antsvorio. Vienas iš jų - maisto papildai lieknėjimui.
Deja, vien maisto papildų neužtenka. Jei norima pasiekti ilgalaikių rezultatų, reikia pakoreguoti savo mitybos įpročius, imtis fizinės veiklos, pakeisti gyvenimo būdą. Tik tokiu atveju bus matomas ilgalaikis rezultatas.
Norint atsikratyti nepageidaujamų kilogramų būtina gerai apgalvoti strategiją, kuria vadovausitės. Kitu atveju numesti kilogramai gali labai greitai priaugti, o, kaip neretai nutinka, ir prisidėti naujų. Taigi, norint ilgam pakeisti savo kūno linijas būtina derinti mitybą, aktyvią gyvenseną ar sportą ir maisto papildus.
Maisto papildų lieknėjimui veikimas priklauso nuo juose esančių sudedamųjų dalių. Kai kurie iš jų riebalų perteklių paverčia energija, kurią galima išnaudoti efektyvioms treniruotėms. Šio tipo maisto papildai (pvz. yohimbine) vadinami termogenikais. Termogeniku vadinamas ir kofeinas, padidinantis kūno temperatūrą ir padedantis greičiau sudeginti kalorijas.
Stimuliatoriams taip pat galima priskirti kofeiną ir efedriną. Tokie maisto papildai neretai gali paveikti ir centrinę nervų sistemą, suteikdami laimės pojūtį. Todėl su šio tipo maisto papildais reikėtų elgtis atsargiai, riboti jų vartojimą. Jie taip pat gali neigiamai paveikti širdį, sukelti miego sutrikimų ir kt.
Dar viena maisto papildų lieknėjimui rūšis - angliavandenių blokatoriai. Angliavandenių perteklius - viena dažniausių svorio augimo priežasčių. Veikiamas angliavandenių svoris dažniausiai kaupiasi juosmens ir klubų srityse. Angliavandenių blokatoriai sumažina jų poveikį.
Maisto papildų pasirinkime taip pat galima rasti riebalų blokatorių. Šių maisto papildų veikimas analogiškas angliavandenių blokatoriams, tik jų sudėtyje dažniausiai yra chitozano, sugeriančio riebalus ir panaikinančio juos iš organizmo. Tokiu būdu riebalų organizmo viduje nebelieka, jie nesikaupia.
Skydliaukės funkcijos reguliatoriai - dar vienas maisto papildų lieknėjimui tipas. Skydliaukė yra atsakinga už hormonų gamybą ir medžiagų apykaitą. Greitesnis metabolizmas skatina riebalus deginti greičiau, todėl tinkamas skydliaukės veikimas gali pasitarnauti ir metant svorį.
Kai kurie maisto papildai lieknėjimui pasižymi ir apetitą mažinančiomis savybėmis. Tačiau vartojant tokius maisto papildus labai svarbu nepersistengti ir laikytis nurodyto dozavimo, kadangi organizmo funkcionavimui būtina gauti tam tikrą kiekį energijos iš maisto.
Kortizolio blokatoriai - taip pat viena iš maisto papildų rūšių. Kortizolis - tai streso hormonas. Šalia kitų savybių, šis hormonas didina cukraus kiekį kraujyje, kelia spaudimą ir sukelia alkio jausmą bei atsako už riebalų kaupimąsi. Vadinasi, kiekvieną kartą, kuomet patiriamas stresas, priaugame svorio. Todėl tokiu atveju kortizolio blokatoriai gali padėti.
Vartojant maisto papildus yra svarbu žinoti, jog tokie produktai nėra skirti vartoti vietoje maisto. Taip pat dėl jų vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ir/ar vaistininku.

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce