Rūšiuoti

Vonios ir tualeto reikmenys

Vonios ir tualeto reikmenys - dušo ir tualeto kėdės, keltuvai, suoliukai voniai, naktipuodžiai - tai priemonės, palengvinsiančios slaugytojo darbą. Mūsų parduodami vonios ir tualeto reikmenys pasižymi itin aukšta kokybe, nes yra pagaminti iš patvarių ir kokybiškų medžiagų. Jeigu turite klausimų dėl geriausiai tinkančių reikmenų konkrečiu atveju, kviečiame kreiptis į mūsų konsultantus.

Rodoma: 1-60 iš 93
Rikiuoti:
Rodyti:
-10%
Tualeto kėdė paminkštinta plačia sėdyne
160 €

144 €

-10%
Tualeto kėdė sulankstoma 04-7410
135 €

121,50 €

Šlapimo surinkėjas 2,0 L

0,69 €

Laikiklis šlapimo maišeliui

3,32 €

Antelė vyriška

3,60 €

Antelė vyriška su dangteliu

4,09 €

Antelė moteriška su dangteliu

5,36 €

Klizma kelioninė

6,65 €

Naktipuodis su dangčiu

8,27 €

Antelės laikiklis

8,78 €

Basonas plastikinis su dangčiu

8,79 €

Klizma

8,92 €

Nuožilnus basonas su dangčiu

9,36 €

Laikiklis šlapimo indui, antelei

9,94 €

Basonas moterims

10,40 €

Pagalvėlė voniai

11,58 €

  • Naujiena
Plastikinis laikiklis prie sienos 30cm

13,50 €

Anatominės formos basonas

14,75 €

  • Naujiena
Plastikinis laikiklis prie sienos 40cm

15,50 €

  • Naujiena
Plastikinis laikiklis prie sienos 45cm

16,50 €

  • Naujiena
Plastikinis laikiklis prie sienos 61cm

17,50 €

Ranktūris Homecraft 45,7cm

20,95 €

Apvali dušo kėdutė

33,49 €

Vonios lenta INVACARE Marina

34,45 €

Dušo kėdė

37 €

Vonios lenta, ilgis 69 cm

40,50 €

Dušo kėdė be atramos

43 €

Laikiklis prie tualeto dvipusis

43 €

Vonios lenta

48,17 €

Tualeto kėdė sulankstoma 5205F

65 €

Tualeto kėdė UN4006

86,24 €

Įrangos slaugai kategorijai priklausanti skiltis „vonios ir tualeto įranga“ hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje užima pirmą vietą, kaip didžiausia šiai kategorijai priklausančių prekių skiltis. Šioje skiltyje didelis įrenginių ir įvairių priedų vonios bei tualeto įrangai pasirinkimas.
Čia galima rasti prekių, skirtų įvairaus sudėtingumo laikiną ir pastovią negalią turintiems ligoniams. Siūlomos prekės ir gulinčių ligonių slaugai. Visos prekės gaminamos laikantis nustatytų kokybės standartų, nėra kenksmingos ir užtikrina saugų naudojimąsi.
Didžiąją dalį gaminių sudaro tualeto-dušo kėdės arba kėdės atskirai pritaikytos dušui ir tualetui. Yra kėdžių, skirtų suaugusiems ir vaikams. Dauguma tokių kėdžių yra pritaikytos transportavimui (turi ratukus), todėl jomis galima paprastai perkelti sunkiai judančius ar silpnus ligonius. Tokia vonios ir tualeto įranga padeda žymiai greičiau ir paprasčiau atlikti prausimosi procedūras.
Vonios-tualeto kėdės yra skirtos pastatyti duše ar įvažiuoti į jį. Jos turi higienines išpjovas, kurios pasitarnauja tiek tualete, tiek vonioje.
Tualetui pritaikytos kėdės gaminamos su integruotais naktipuodžiais, kuriuos galima lengvai nuimti ir išvalyti. Šio tipo kėdės gaminamos tiek su ratukais, tiek be jų. Ratukus turinčios kėdės taip pat gali būti naudojamos ligonių pervežimui.
Tokios kėdės yra tinkamos naudoti tiek namuose, tiek sveikatos priežiūros ar slaugos įstaigose. Jos gaminamos su atkaltėmis ir porankiais arba rankenomis, taip ligoniui užtikrinant didesnį komfortą ir stabilumo pojūtį.
Kitą vonios ir tualeto įrangos dalį sudaro įvairaus tipo porankiai ir ranktūriai, padedantys ligoniams atsikelti nuo klozeto ar išsilaikyti ant slidžių paviršių. Taip pat tokios prekės kaip vonios suoleliai, kurių pagalba ligonių kojos nevargsta (būna atlenkiami ir labiau tinkami dušui arba atsiremiantys į vonios kraštus), vonios sutrumpinimai, užtikrinantys, saugų prausimąsi ir įvairios higienos priemonės.
Patogiam naudojimuisi klozetu pritaikyti klozeto paaukštinimai, būtini patyrusiems tam tikras traumas, operacijas ar turintiems kojų sąnarių bei panašias problemas. Tokie paaukštinimai tinka daugumai standartinių unitazų, jų plotis yra reguliuojamas, jie patikimai prisitvirtina ir yra greitai nuimami.
Šioje internetinėje parduotuvėje galima rasti ir kitokią vonios ir tualeto įrangą. Pvz. įvairaus tipo anteles moterims ir vyrams, basonus, naktinius puodukus, klizmas, neperšlampamus užtiesalus, šlapimo surinkėjus, jų priedus ir kitas smulkias ligonių prausimuisi ir tualetui pritaikytas prekes.