Rūšiuoti

Vaikštynės, ramentai, lazdos

Turime didelį pasirinkimą tokių prekių kaip vežimėliai, vaikštynės suaugusiems ir ramentai. Vežimėliai neįgaliesiems yra tinkami naudoti tiek lauke, tiek viduje. Turime ir elektrinių vežimėlių. Ramentai ir vaikštynės leis neįgaliesiems judėti patiems. Patogumo ir saugumo jausmą sukurs tvirtos ir lengvos metalinės bei medinės vežimėlių, vaikštynių ir ramentų konstrukcijos. Be visų minėtų priemonių dar siūlome aukštos kokybės lazdas. Lazdos padės lengviau judėti. Visos lazdos yra reguliuojamo aukščio.

Rodoma: 1-60 iš 81
Rikiuoti:
Rodyti:
Dirželis lazdelei WSI

3,38 €

Lazdelė daiktams pakelti  71cm.

10,92 €

Lazdelė daiktams pakelti 76cm

11,64 €

Lazdelė daiktams pakelti 90cm

11,88 €

Lazdelė medinė ruda WSI

12,58 €

Lazdelė medinė šviesiai ruda WSI

12,58 €

Lazdelė metalinė su dirželiu

15,75 €

Lazdelė daiktams pakelti 80cm.

16,86 €

Ramentas pažastinis aliumininis N1

25,75 €

Vaikštynė su 2 ratukais Moretti

46,68 €

Laiptelis su laikymos rankena

48,06 €

Lazdelė trikojė su sėdyne

53,55 €

Kategorijoje „vežimėliai ramentai lazdos“ savo pirkėjams siūlome įvairių tipų ir paskirčių įrenginių, palengvinančių ligonių ir senyvo amžiaus žmonių judėjimą. Čia galima įsigyti mechaninių vežimėlių, vaikštynių, vežimėlių, pritaikytų ligonio prausimuisi ir tualetui, ramentų, lazdų ir priedų.
Siūlome kelių tipų vaikštynes suaugusiems. Tai vaikštynės su ratukais, be jų ar turinčios tik priekinius ratukus. Ratukų kiekis (trys ar keturi) pasirenkamas pagal individualius poreikius. Ratukus turinčios vaikštynės patogios stumti. Jos turi integruotus stabdžius, todėl vartotojai gali jaustis stabiliai ir saugiai.
Siūlomos skirtingų aukščių vaikštynės. Dauguma jų turi reguliuojamo aukščio rankenas. Kai kurios yra pritaikytos apatinės, kai kurios - viršutinės kūno dalies judėjimo sunkumų turintiems žmonėms. Pastarosios turi paminkštintas atramas. Taip pat kai kurios vaikštynės suaugusiems yra sulankstomos, todėl neužima daug vietos jas pervežant ar sandėliuojant.
Mūsų prekių asortimente taip pat didelis neįgaliųjų vežimėlių pasirinkimas. Didžiąją dalį prekių sudaro mechaninio valdymo vežimėliai. Juos galima valdyti tiek savarankiškai, tiek pasitelkus pagalbininkus. Nors šioje kategorijoje siūlomi standartiniai vežimėliai, čia galima užsisakyti skirtingų jų modifikacijų. Esant poreikiui, rankų atramas ir pakojus galima nuimti ar nulenkti. Taip pat yra fiksuojami ar nuimami galiniai ratukai. Šiuos vežimėlius galima naudoti tiek vidaus sąlygomis, tiek lauke. Kaip ir vaikštynės, vežimėliai gali būti lengvai sudedami ir transportuojami.
Šalia įprastų vežimėlių siūlome ir specialius vežimėlius, pritaikytus ligonio prausimui ir tualetui. Šio tipo įrenginiai gaminami iš patvarių medžiagų ir yra išformuoti taip, kad būtų patogu ligonį nuprausti. Ergonomiškos sėdynės yra ne tik patogios, bet ir pritaikytos tualetui - turi tam skirtas higienines išpjovas. Tiek sėdynės, tiek porankių ar galvos atramos aukščiai yra reguliuojami, todėl lengvai pritaikomi pagal kiekvieno paciento ūgi ir poreikius.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami ir įvairių tipų ramentai. Jie yra reguliuojamo aukščio ir pritaikyti remtis pažastimi arba prilaikantys alkūnę. Kai kurie jų turi paminkštinimus komfortabiliam naudojimui. Maksimalios leistinos apkrovos nurodytos kiekvieno produkto specifikacijose.
Šioje kategorijoje taip pat galima įsigyti įvairaus tipo lazdų bei priedų joms (pakeičiamų antgalių ar antgalių, skirtų žiemai). Lazdos yra skirtingų aukščių. Kai kurios iš jų reguliuojamos. Gaminamos iš metalo, plastiko ar medžio. Čia galima įsigyti ir sudedamų lazdų bei lazdų, pritaikytų suimti daiktams.