Slaugos lovos, širmos

Procedūrinės lovos skirtos bendrai ligonių apžiūrai ir procedūroms atlikti. Turime metalinių bei medinių karkasų lovų. Taip pat prekiaujame ir masažo stalais. Dėl reguliuojamo aukščio stalai yra ne tik patogūs pacientui užlipti, bet ir masažuotojams reguliuojantis juos pagal savo ūgį.

Rikiuoti:
Rodyti:
Kopėtėlės atsikėlimui

18,67 €

Atrama nugarai

46,97 €

Stovas infuzijoms

68,50 €

Staliukas ligoniui INVACARE Pausa

79,18 €

Stovas atsikėlimui

145 €

Medicininė širma (3 dalių)

178 €

Medicininė širma (4 dalių)

200 €

Slaugos lova DALI ECON

840 €

Slaugos lova Dali Econ Metal

865 €

Slaugos lova Dali Econ Entry

970 €

Procedūrinės lovos - tai lovos, skirtos naudoti pacientų apžiūrai bei atlikti procedūras medicininės pagalbos, rekreacijos įstaigose, pvz. ligoninėse, poliklinikose, privačiose klinikose, sanatorijose ir kitose įstaigose.
Procedūrinės lovos skirstomos į skirtas apžiūrai ir konkrečioms procedūroms. Apžiūrai skirtos lovos paprastai būna gaminamos su metaliniu arba mediniu rėmu. Ant rėmo tvirtinama viršutinė dalis. Ji dažnai yra paminkštinta (2-4 cm porolonu ar kita medžiaga) ir aptraukta dirbtine ar natūralia oda bei kitomis lengvai valomomis medžiagomis.
Kai kurios apžiūrai skirtos lovos turi reguliuojamas galvos atramas. Šios atramos atsilenkia nuo 30-ies iki 90-ies laipsnių, todėl yra patogios naudoti įvairiose situacijose.
Paprastai galima pasirinkti iš keleto procedūrinių lovų spalvinių variantų tiek viršutinei, tiek rėmo daliai. Rėmai padengti dažais, atspariais cheminiams ir mechaniniams poveikiams.
Rengiantis įsigyti procedūrinę lovą, esant būtinybei reikia atkreipti dėmesį į jos matmenis. Siūlomos įvairaus ilgio, pločio ir aukščio lovos, tačiau esminių dydžių skirtumų tarp jų nėra. Todėl matmenys svarbūs planuojant tokią lovą naudoti nedidelėje arba ribotos erdvės patalpoje. Prie kai kurių lovų tvirtinami laikikliai popieriui ar kiti priedai, todėl rinktis reikia atsižvelgiant į tai, kokio tipo apžiūrai ar procedūroms ji bus naudojama.
Naudojant procedūrines lovas taip pat dėmesį reikėtų atkreipti ir į maksimalų leistiną svorį. Kitais atvejais lovos rėmas ar viršutinė dalis gali būti pažeisti.
Procedūrinės lovos yra gaminamos iš žmogaus sveikatai nekenksmingų, nealergizuojančių ir kitokio poveikio neturinčių medžiagų. Dažniausiai naudojama mediena, metalas, medžio drožlių plokštės, porolonas, elastinis putų poliuretanas, dirbtinė oda ir kt.
Procedūrinių lovų kategorijai taip pat priklauso lovos, skirtos konkrečioms procedūroms atlikti, pvz. masažinės lovos (masažiniai stalai), ginekologinės lovos ir kt. Tokios lovos atitinka visus reikalavimus ir užtikrina pacientų saugumą. Tokios lovos lengvai valomos, viršutinė jų dalis gaminama iš drėgmės nepraleidžiančių medžiagų.
Kai kurios procedūrinės lovos yra pritaikytos dažnam transportavimui. Tai ypač aktualu mobiliems masažo specialistams. Tokios lovos lengvai sulankstomos, turi transportavimui pritaikytus lagaminėlius.
Visas procedūrines lovas pristatome nurodytu adresu per 3 darbo dienas ir suteikiame gamintojų garantijas. Jei turite klausimų dėl konkrečių prekių, kviečiame užpildyti hiperfarma.lt užklausos formą, esančią puslapio apačioje.