Slaugos lova Dali Econ Entry

Slaugos priemonės
Gamintojas: Kid-Man
970 €
970 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

Kokybiška, patikima, ilgaamžė, moderni, atitinkanti aukščiausius higienos standartus ir lengvai prižiūrima naujoji slaugos lova DALI ECON – teisingas ir praktiškas pasirinkimas, garantuojantis besinaudojančio lova komfortą, lengvinantis slaugančiojo kasdienybę! Puikus kainos ir kokybės santykis!
DALI ECON LOW ENTRY – žemiausia, reguliuojamo 23–63 cm aukščio lova.
Lovos aukštis, nugaros ir šlaunų atramų kampai reguliuojami elektra. Lova valdoma pulteliu, leidžiančio blokuoti pasirinktas funkcijas. Dėl ilgo laido pultelį patogu naudoti iš bet kurios lovos pusės. Žemiausia lovos padėtis užtikrina vartotojo saugumą ir mažina kritimo traumų galimybę, o lengvai reguliuojamas lovos aukštis leidžia slaugytojams pasirinkti saugiausią poziciją savo nugarai. Patogi sėdėjimo padėtis lovoje palengvina kvėpavimą ir sumažina plaučių aspiracijos riziką valgio metu.
Maksimali lovos apkrova – 185 kg. Gulimasis paviršius – medinis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui. Lovos galai pagaminti iš laminuotos medžių drožlių plokštės. Visos medinės dalys – buko spalvos. Atnaujintus 10 cm skersmens lovos ratukus su individualiais stabdžiais, laiduojančiais stabilią fiksaciją, galima naudoti avint šlepetėmis arba be jų. Galvūgalyje yra specialios kišenės pasikėlimo rankenai įstatyti. Lova komplektuojama su nuleidžiamais mediniais šoniniais turėklais iš abiejų lovos pusių ir pasikėlimo rankena. „Easy click“ sistema – užtikrintas apsauginių turėklų pakėlimas per kelias sekundes!
Lova DALI ECON surenkama lengvai,  greitai ir be specialių įrankių pagalbos.


SPECIFIKACIJA
Duomenys
Maksimali apkrova, kg175
Svoris, kg97
Bendras aukštis, cm23-63
Aukščio reguliavimo padėtys23-63
Bendras plotis, cm102
Bendras ilgis, cm225
Gulimoji dalis, cm90x200
Nugaros atramos kampas,°0-70˚
Kojų atramos kampas, °0-38˚
Antitrendelenburgo padėtis, °0-11˚
Ratukų skersmuo, mm75