Slaugos įranga

Įranga slaugai yra skirta išsekusių ar judėjimo negalią turinčių žmonių priežiūrai. Čia galima rasti įvairios įrangos: slaugos lovų, laikiklių, atramų, gleivių atsiurbiklių, įrangos nuo pragulų, įrangos vonios slaugai ir kitų prekių. Užsakius prekes, įranga slaugai pristatoma į namus per 3 darbo dienas.

Rikiuoti:
Rodyti:
-5%
Stovas lašelinės su 4 ratukai, 4 kabliais
56 €

53,20 €

Puodelis su trumpu snapeliu

2,93 €

Puodelis su ilgu snapeliu

3,11 €

Puodelis arbatai

4,31 €

  • Naujiena
Plastikinė lėkštė su neslystančiu pagrindu

13,38 €

Šakutė pastorinta rankena

13,84 €

Šaukštas pastorinta rankena

14,05 €

Peilis su specialia rankena

14,50 €

Puodelis su rankenėle ir dangteliu

15,57 €

Kopėtėlės atsikėlimui

18,67 €

Tena Bibs seilinukai 46x37cm N150

18,71 €

Staliukas valgymui lovoje

23,50 €

Seilinukai SENI Carei N100

33,54 €

Atrama nugarai

46,97 €

Stovas infuzijoms

68,50 €

Staliukas ligoniui

79,18 €

  • Naujiena
Ligonio staliukas prie lovos, medžio

83,42 €

Stovas atsikėlimui

145 €

Gleivių atsiurbiklis F-18

175,55 €

Medicininė širma (3 dalių)

178 €

Medicininė širma (4 dalių)

200 €

Gleivių atsiurbiklis F-36

210,94 €

Gleivių atsiurbėjas Askir 36 BR

408,38 €

Slaugos lova DALI ECON

724,50 €

Slaugos lova Dali Econ Metal

728,70 €

Slaugos lova Dali Econ Entry

900 €

Kategoriją „įranga slaugai“ sudaro netoli dviejų šimtų skirtingos paskirties prekių. Šioje kategorijoje prekės skirstomos į keturias skiltis. Tai - gleivių atsiurbėjai, prekės gulinčių ligonių slaugai, procedūrinės lovos bei vonios ir tualeto reikmenys. Šių prekių gamintojai specializuojasi srityje, orientuotoje į slaugos prekių nišą, todėl visi gaminiai atitinka būtinus reikalavimus ir yra aukštos kokybės.
Kategorijoje „įranga slaugai“ esančios prekės palengvina ne tik ligonių buitį, bet ir slaugytojų darbą, todėl yra vertinamos visame pasaulyje. Asortimentą sudaro įvairūs elektroniniai prietaisai, mechaniškai veikiantys įrengimai, komfortišką ligonių judėjimą užtikrinančios priemonės (įvairūs porankiai ir atramos), specializuotos kėdės, įvairios pagalvėlės, čiužiniai ir net smulki virtuvinė technika. Prekių pasirinkimas labai platus ir atitinka daugelio vartotojų poreikius.
Kadangi slaugos įranga priklauso išskirtinei sričiai, dauguma prekių turi plačius ir aiškius aprašymus. Garantinis laikotarpis nurodomas prie kiekvienos prekės atskirai. Jei garantinis laikotarpis visgi nenurodytas ar nerandate reikiamos informacijos, galite pasitelkti pagalbą - užpildyti tinklalapio apačioje esančią formą ir pateikti savo klausimą.
Didžiausią prekių pasirinkimą galima rasti gulinčio ligonio slaugai bei vonios ir tualeto reikmenų skiltyse. Pastarojoje gausus pasirinkimas tualeto sėdynių, naktinių puodų, taip pat vyriškų ir moteriškų antelių ir pan. prekių. Tačiau čia svarbią vietą užima ir prausimąsi palengvinantys įrenginiai. Tai - įvairių formų dušo kėdės, atramos ir kt.
Įrangos gulinčio ligonio slaugai skiltyje taip pat gausu skirtingos paskirties prekių. Tai - čiužiniai nuo pragulų, pakėlimo diržai, vartymui skirtos paklodės, apsaugos, prilaikomieji diržai ir kitos smulkios prekės nuo tablečių dėžučių iki specialiai pritaikytų puodelių. Taigi, pasirinkimas iš ties platus ir visapusiškas.
Mažesnė prekių dalis paskirstyta gleivių atsiurbėjų ir procedūrinių lovų skiltyse. Kadangi šios prekės sulaukia didelio pirkėjų srauto, joms yra išskirtos atskiros skiltys, kuriose vartotojai gali greitai ir patogiai peržiūrėti norimas prekes.
Pateikiami du gleivių atsiurbėjų tipai - automatiniai ir mechaniniai. Taip pat prekiaujame ir antgaliais. Visų atsiurbėjų transportavimas labai paprastas dėka tam pritaikytų rankenų. Todėl, nepaisant jų svorio (iki 4,5 kg), juos lengva perkelti į kitą vietą. Visi būtini duomenys apie įrenginius nurodyti prekių specifikacijose, todėl išsirinkti gana paprasta.
*Renkantis įrangą slaugai savarankiškai, prieš tai derėtų pasitarti su specialistais. Kiekvienam ligoniui skirta įranga turi atitikti konkrečius poreikius.