Rūšiuoti

Slaugos įranga

Įranga slaugai yra skirta išsekusių ar judėjimo negalią turinčių žmonių priežiūrai. Čia galima rasti įvairios įrangos: slaugos lovų, laikiklių, atramų, gleivių atsiurbiklių, įrangos nuo pragulų, įrangos vonios slaugai ir kitų prekių. Užsakius prekes, įranga slaugai pristatoma į namus per 3 darbo dienas.

Rikiuoti:
Rodyti:
Puodelis su trumpu snapeliu

2,74 €

Rašymo laikikliai N3

2,89 €

Puodelis su ilgu snapeliu

2,91 €

Raištis akims

3,41 €

Puodelis arbatai

4,29 €

Seilinukai SENI Carei N100

13,86 €

Kopėtėlės atsikėlimui

15,31 €

Pripučiama plaukų plovimo sistema

32,77 €

Pirštinė apsauginė N2

35,88 €

Atrama nugarai

37,12 €

Staliukas ligoniui

63,72 €

Perkėlimo priemonė 4 rankenos

120 €

Perkėlimo priemonė 6 rankenos

142 €

Gleivių atsiurbiklis F-18

175,55 €

Medicininė širma (3 dalių)

182 €

Medicininė širma (4 dalių)

200 €

Gleivių atsiurbiklis F-36

210,94 €

Gleivių atsiurbėjas New Askir 30

264,69 €

Gleivių atsiurbėjas Askir 36 BR

408,38 €

Kategoriją „įranga slaugai“ sudaro netoli dviejų šimtų skirtingos paskirties prekių. Šioje kategorijoje prekės skirstomos į keturias skiltis. Tai - gleivių atsiurbėjai, prekės gulinčių ligonių slaugai, procedūrinės lovos bei vonios ir tualeto reikmenys. Šių prekių gamintojai specializuojasi srityje, orientuotoje į slaugos prekių nišą, todėl visi gaminiai atitinka būtinus reikalavimus ir yra aukštos kokybės.
Kategorijoje „įranga slaugai“ esančios prekės palengvina ne tik ligonių buitį, bet ir slaugytojų darbą, todėl yra vertinamos visame pasaulyje. Asortimentą sudaro įvairūs elektroniniai prietaisai, mechaniškai veikiantys įrengimai, komfortišką ligonių judėjimą užtikrinančios priemonės (įvairūs porankiai ir atramos), specializuotos kėdės, įvairios pagalvėlės, čiužiniai ir net smulki virtuvinė technika. Prekių pasirinkimas labai platus ir atitinka daugelio vartotojų poreikius.
Kadangi slaugos įranga priklauso išskirtinei sričiai, dauguma prekių turi plačius ir aiškius aprašymus. Garantinis laikotarpis nurodomas prie kiekvienos prekės atskirai. Jei garantinis laikotarpis visgi nenurodytas ar nerandate reikiamos informacijos, galite pasitelkti pagalbą - užpildyti tinklalapio apačioje esančią formą ir pateikti savo klausimą.
Didžiausią prekių pasirinkimą galima rasti gulinčio ligonio slaugai bei vonios ir tualeto reikmenų skiltyse. Pastarojoje gausus pasirinkimas tualeto sėdynių, naktinių puodų, taip pat vyriškų ir moteriškų antelių ir pan. prekių. Tačiau čia svarbią vietą užima ir prausimąsi palengvinantys įrenginiai. Tai - įvairių formų dušo kėdės, atramos ir kt.
Įrangos gulinčio ligonio slaugai skiltyje taip pat gausu skirtingos paskirties prekių. Tai - čiužiniai nuo pragulų, pakėlimo diržai, vartymui skirtos paklodės, apsaugos, prilaikomieji diržai ir kitos smulkios prekės nuo tablečių dėžučių iki specialiai pritaikytų puodelių. Taigi, pasirinkimas iš ties platus ir visapusiškas.
Mažesnė prekių dalis paskirstyta gleivių atsiurbėjų ir procedūrinių lovų skiltyse. Kadangi šios prekės sulaukia didelio pirkėjų srauto, joms yra išskirtos atskiros skiltys, kuriose vartotojai gali greitai ir patogiai peržiūrėti norimas prekes.
Pateikiami du gleivių atsiurbėjų tipai - automatiniai ir mechaniniai. Taip pat prekiaujame ir antgaliais. Visų atsiurbėjų transportavimas labai paprastas dėka tam pritaikytų rankenų. Todėl, nepaisant jų svorio (iki 4,5 kg), juos lengva perkelti į kitą vietą. Visi būtini duomenys apie įrenginius nurodyti prekių specifikacijose, todėl išsirinkti gana paprasta.
*Renkantis įrangą slaugai savarankiškai, prieš tai derėtų pasitarti su specialistais. Kiekvienam ligoniui skirta įranga turi atitikti konkrečius poreikius.