Medicininės pirštinės

Išsirinkite Jums tinkamas medicinines pirštines. Turime latekso, vinilinių bei pudruotų medicininių pirštinių. Jei esate alergiškas lateksui ar pudrai, tai patartina naudoti vinilines pirštines. Visas prekes pristatome į Jums patogią vietą per 3 darbo dienas. Medicininės pirštinės gali būti pudruotos, sterilios arba nesterilios ir lateksinės.

Rikiuoti:
Rodyti:

Medicininės pirštinės yra būtinos sveikatos priežiūros specialistų kasdienio naudojimo priemonės. Jos apsaugo tiek pacientus, tiek medikus, slaugytojus ir kitus specialistus nuo galimų pavojų užsikrėsti nepageidaujamomis ligomis.
Priklausomai nuo atliekamų veiksmų, pirštinės gali būti sterilios arba nesterilios. Išorinei pacientų apžiūrai ir priežiūrai tinkamos nesterilios pirštinės. Tačiau jos turi būti naudojamos kaip vienkartinės priemonės.
Medicininės pirštinės yra gaminamos iš įvairių medžiagų. Tai - lateksas, nitrilas, polietilenas, vinilas ir kitos medžiagos. Dalis pirštinių yra gaminamos jas papildomai pudruojant. Tokiu būdu jos nelimpa prie rankų. Tačiau nuolatos naudojantis pudruotomis lateksinėmis pirštinėmis, daliai dėvinčiųjų (iki 8%) gali būti pastebimi alergijos požymiai. Yra ištirta, jog alergines reakcijas skatina latekso pudra, todėl tokiose situacijose rekomenduojama rinktis nepudruotas ar medicinines pirštines, pagamintas iš kitų medžiagų.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje pirštinės parduodamos įvairių dydžių ir skirtingais kiekiais, todėl prekes galima pasirinkti pagal poreikį nuo 1 iki 100 vienetų. Dydžiai žymimi standartiškai - raidėmis (S, M, L) ir skaičiais (7, 7,5, 8).
Rankų dydžių lentelė (apimtis per pirštų sąnarius plaštakoje be nykščio):

Moterų Vyrų
Raidė Dydis Apimtis (cm) Raidė Dydis Apimtis (cm)
S 7 ~17,8 S 8 ~20,3
M 7,5 ~19 M 8,5 ~21,6
L 8 ~20,3 L 9 ~22,9
XL 8,5 ~21,6 XL 9,5 ~24
XXL 9 ~22,9 XXL 10 ~25,4
 
Taip pat galima rasti įvairaus atsparumo pirštines. Paprastai nitrilo pirštinės yra atsparesnės mechaniniam poveikiui nei lateksinės. Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamos įvairių gamintojų pirštinės. Tai Medicator Medical, Kossan, Arista ir kt. Čia taip pat galima rasti skirtingoms rankoms (dešinei ir kairei) anatomiškai pritaikytų pirštinių. Su šiomis pirštinėmis atlikti procedūras kur kas patogiau.
Šalia įprastų medicininių pirštinių, prekiaujame ir valomosiomis pirštinėmis, impregnuotoms specialiomis medžiagomis, maitinančiomis ir drėkinančiomis pacientų odą. Tokios pirštinės padeda lengvai nuvalyti odą nuo įvairių nešvarumų, kraujo, pūlių ar vaistinių medžiagų likučių. Jos yra tinkamos viso kūno, įskaitant veidą ir intymias vietas, valymui. Po valymo odos papildomai nuplauti nereikia. Šios pirštinės, kaip ir kitos prekės gulinčio ligonio slaugai yra patogi priemonė, padedanti slaugytojo darbe.
Svarbu prisiminti, jog medicininės pirštinės yra vienkartinio naudojimo priemonės. Kitiems buities ar valymo darbams yra pritaikytos storesnio sluoksnio guminės pirštinės.