Čiužiniai ir pagalvės nuo pragulų

Prekiaujame aukštos kokybės čiužiniais. Čiužiniai ir pagalvės yra įvairių dydžių, pagaminti iš skirtingų medžiagų, todėl juos lengvai pritaikysite savo poreikiams. Taip pat prekiaujame grikių lukštų čiužiniais. Čiužinius ir pagalves pristatome į namus.

Rikiuoti:
Rodyti:
-15%
Čiužinys nuo pragulų Rossmax AM30
58,64 €

49,84 €

-10%
Volelis pripučiamas dydis 14,5cm x 50cm spalva balta
20,92 €

18,83 €

-10%
Volelis pripučiamas dydis 20cm x 50cm  spalva balta
20,92 €

18,83 €

  • TOP
Padėties keitimo pagalvė, dydis 80x25cm

29,04 €

Apsauga kulnims

48,40 €

Pagalvė daugiafunkcė

52,03 €

Pagalvė ortopedinė SISSEL® Plus

75,50 €

Čiužinys nuo pragulų MAT 130

90,75 €

Perkėlimo priemonė 4 rankenos

119,70 €

Perkėlimo priemonė 6 rankenos

141,75 €

Čiužiniai ir pagalvės“ - tai skiltis, kurioje prekiaujama tiek gydomosios, profilaktinės paskirties, tiek kasdienio naudojimo prekėmis. Tačiau didžiąją dalį prekių sudaro čiužiniai ir pagalvės, pritaikyti gulintiems ligoniams. Tokie gaminiai skirti pragulų prevencijai ir profilaktikai.

Šioje prekių skiltyje siūlomi čiužiniai ir pagalvės yra gaminami iš įvairių medžiagų ir veikia skirtingais principais. Didelę dalį čiužinių, skirtų pragulų profilaktikai ir gydymui sudaro pripučiami čiužiniai, reguliuojami kompresorių pagalba. Kompresoriais, priklausomai nuo žmogaus svorio, galima reguliuoti čiužinių slėgį. Valdymas labai paprastas, todėl tokius čiužinius naudoti nėra sudėtinga.

Rengiantis įsigyti čiužinį pragulų profilaktikai reikėtų atkreipti dėmesį į jo savybes. Kai kurie čiužiniai skirti gydyti praguloms iki tam tikro laipsnio. 

Alergiškiems žmonėms taip pat gaminami čiužiniai ir iš viskoelastinės medžiagos. Šioje medžiagoje dulkių erkutės nesiveisia ir neplinta, tad tai puikus sprendimas norintiems miegoti minkštai ir saugiai. 


Mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti įvairios paskirties ir įvairių dydžių gaminių. Čia parduodami čiužiniai ir pagalvės atitinka visus kokybės reikalavimus ir ilgai tarnauja. 

Ruošiantis įsigyti čiužinius ar pagalves rekomenduojama atidžiai perskaityti jų specifikacijas. Kai kurie gaminiai yra nepritaikyti sunkias traumas (stuburo, sprando ar kaklo) patyrusiems pacientams. 

Šioje skiltyje taip pat siūlomos specializuotos prekės kūdikiams, pagalvėlės neįgaliųjų vežimėliams, pagalvių bei čiužinių užvalkalai ir kitos prekės.

Čiužiniai ir pagalvės priklauso kategorijai „Slauga ir negalia“. Šioje kategorijoje galima rasti ir daugybę kitų specialiems poreikiams pritaikytų gaminių.