Čiužiniai ir pagalvės nuo pragulų

Prekiaujame aukštos kokybės čiužiniais. Čiužiniai ir pagalvės yra įvairių dydžių, pagaminti iš skirtingų medžiagų, todėl juos lengvai pritaikysite savo poreikiams. Taip pat prekiaujame grikių lukštų čiužiniais. Čiužinius ir pagalves pristatome į namus.

Rodoma: 1-60 iš 62
Rikiuoti:
Rodyti:
Pagalvėlė skirianti kojas

18,42 €

Pusvolis pozicionavimui 40x15cm

22,46 €

Kulno-alkūnės apsauga

27,09 €

Volelis pozicionavimui mėlynas

27,44 €

Apsauga kulnims

48,40 €

Čiužinys nuo pragulų Rossmax AM30

58,64 €

Perkėlimo diržas L, ilgis 135cm

60,78 €

Perkėlimo diržas XL, ilgis 150cm

60,78 €

Perkėlimo diržas M, ilgis 120cm

60,78 €

Pagalvė daugiafunkcė

69 €

Čiužinys nuo pragulų MAT 130

90,75 €

Pagalvėlė kojoms SISSEL Venosoft

98,99 €

Neštuvai sulankstomi, 55x208cm

106,93 €

Neštuvai gulimos padėties

163,71 €

Čiužiniai ir pagalvės“ - tai skiltis, kurioje prekiaujama tiek gydomosios, profilaktinės paskirties, tiek kasdienio naudojimo prekėmis. Tačiau didžiąją dalį prekių sudaro čiužiniai ir pagalvės, pritaikyti gulintiems ligoniams. Tokie gaminiai skirti pragulų prevencijai ir profilaktikai.

Šioje prekių skiltyje siūlomi čiužiniai ir pagalvės yra gaminami iš įvairių medžiagų ir veikia skirtingais principais. Didelę dalį čiužinių, skirtų pragulų profilaktikai ir gydymui sudaro pripučiami čiužiniai, reguliuojami kompresorių pagalba. Kompresoriais, priklausomai nuo žmogaus svorio, galima reguliuoti čiužinių slėgį. Valdymas labai paprastas, todėl tokius čiužinius naudoti nėra sudėtinga.

Rengiantis įsigyti čiužinį pragulų profilaktikai reikėtų atkreipti dėmesį į jo savybes. Kai kurie čiužiniai skirti gydyti praguloms iki tam tikro laipsnio. 

Alergiškiems žmonėms taip pat gaminami čiužiniai ir iš viskoelastinės medžiagos. Šioje medžiagoje dulkių erkutės nesiveisia ir neplinta, tad tai puikus sprendimas norintiems miegoti minkštai ir saugiai. 


Mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti įvairios paskirties ir įvairių dydžių gaminių. Čia parduodami čiužiniai ir pagalvės atitinka visus kokybės reikalavimus ir ilgai tarnauja. 

Ruošiantis įsigyti čiužinius ar pagalves rekomenduojama atidžiai perskaityti jų specifikacijas. Kai kurie gaminiai yra nepritaikyti sunkias traumas (stuburo, sprando ar kaklo) patyrusiems pacientams. 

Šioje skiltyje taip pat siūlomos specializuotos prekės kūdikiams, pagalvėlės neįgaliųjų vežimėliams, pagalvių bei čiužinių užvalkalai ir kitos prekės.

Čiužiniai ir pagalvės priklauso kategorijai „Slauga ir negalia“. Šioje kategorijoje galima rasti ir daugybę kitų specialiems poreikiams pritaikytų gaminių.