Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Čiužiniai ir pagalvės nuo pragulų

Prekiaujame aukštos kokybės čiužiniais, nuo kurių nesusidaro pragulos. Čiužiniai ir pagalvės yra įvairių dydžių, pagaminti iš skirtingų medžiagų, todėl juos lengvai pritaikysite savo poreikiams. Taip pat prekiaujame grikių lukštų čiužiniais. Čiužinius ir pagalves pristatome į namus.

90,75 €
60,94 €
46,91 €
43 €
39 €
38 €
34,32 €
28 €
23 €
23 €
22 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Čiužiniai ir pagalvės“ - tai skiltis, kurioje prekiaujama tiek gydomosios, profilaktinės paskirties, tiek kasdienio naudojimo prekėmis. Tačiau didžiąją dalį prekių sudaro čiužiniai ir pagalvės, pritaikyti gulintiems ligoniams. Tokie gaminiai skirti pragulų prevencijai ir profilaktikai.

Šioje prekių skiltyje siūlomi čiužiniai ir pagalvės yra gaminami iš įvairių medžiagų ir veikia skirtingais principais. Didelę dalį čiužinių, skirtų pragulų profilaktikai ir gydymui sudaro pripučiami čiužiniai, reguliuojami kompresorių pagalba. Kompresoriais, priklausomai nuo žmogaus svorio, galima reguliuoti čiužinių slėgį. Valdymas labai paprastas, todėl tokius čiužinius naudoti nėra sudėtinga.

Rengiantis įsigyti čiužinį pragulų profilaktikai reikėtų atkreipti dėmesį į jo savybes. Kai kurie čiužiniai skirti gydyti praguloms iki tam tikro laipsnio. Todėl esant sudėtingesnei situacijai, rekomenduojama rinktis tokias prekes kaip čiužinys nuo pragulų Dyna Best 5000 Moretti ar kitas panašaus tipo prekes.

Kiti pragulų profilaktikai pritaikyti čiužiniai gaminami su grikių lukštų užpildu. Toks užpildas lengvai prisitaiko išsiformuodamas pagal žmogaus kūno linijas. Taip pat - lengvai praleidžia orą, todėl yra ypač tinkamas gulintiems ligoniams. Šalia jau išvardintų savybių, grikių lukštų užpildas yra ekologiškas, jame nesikaupia tokie parazitai kaip dulkių erkutės, todėl šie čiužiniai puikiai tinka alergiškiems žmonėms.

Alergiškiems žmonėms taip pat gaminami čiužiniai ir iš viskoelastinės medžiagos. Šioje medžiagoje dulkių erkutės nesiveisia ir neplinta, tad tai puikus sprendimas norintiems miegoti minkštai ir saugiai. 

Pagalvių pasirinkimas šioje skiltyje taip pat pakankamai didelis. Čia galima rasti pagalvių, pagamintų iš nealergizuojančių ir dulkių erkutėms plisti nepalankių medžiagų. Taip pat siūlomos pagalvės nuo knarkimo ar grožio miego pagalvės. Šalia sveikų ar nedidelius negalavimus patiriančių žmonių komfortui užtikrinti skirtų pagalvių prekiaujame ir gulintiems ligoniams skirtomis pagalvėmis. Čia galima rasti gaminių, gerinančių kraujotaką ir tokiu būdu padedančių atsistatyti po ligos. 

Mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti įvairios paskirties ir įvairių dydžių gaminių. Čia parduodami čiužiniai ir pagalvės atitinka visus kokybės reikalavimus ir ilgai tarnauja. 

Ruošiantis įsigyti čiužinius ar pagalves rekomenduojama atidžiai perskaityti jų specifikacijas. Kai kurie gaminiai yra nepritaikyti sunkias traumas (stuburo, sprando ar kaklo) patyrusiems pacientams. 

Šioje skiltyje taip pat siūlomos specializuotos prekės kūdikiams, pagalvėlės neįgaliųjų vežimėliams, pagalvių bei čiužinių užvalkalai ir kitos prekės.

Čiužiniai ir pagalvės priklauso kategorijai „Slauga ir negalia“. Šioje kategorijoje galima rasti ir daugybę kitų specialiems poreikiams pritaikytų gaminių. 

Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce