Regos prekės

Regos prekės - tai prekės, pritaikytos regos negalią turintiems žmonėms ir su jais dirbantiems specialistams. Šioje kategorijoje didelis pasirinkimas didinimo stiklų, elektroninių prietaisų ir prekių regos patikrinimui.

Rikiuoti:
Rodyti:

Kategorijoje „regos prekės“ galima rasti priemonių, reikalingų regos problemų turintiems žmonėms kasdieniam naudojimui, o taip pat ir prekių, būtinų regos specialistams. Tai - įvairūs didinimo stiklai, kitos didinimo priemonės ir priemonės skirtos dirbant su regos negalią turinčiais žmonėmis. Prastai matantiems žmonėms hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi įvairaus stiprumo, formų ir diametrų didinimo stiklai, specialūs didinimo prietaisai ir kiatos prekės.
Elektroniniai didintuvai - tai patogios priemonės regos negalią turintiems žmonėms. Šių prietaisų pagalba galima nufotografuoti norimą objektą ir jį pasididinti nuo kelių ir keliasdešimties kartų. Elektroniniai didintuvai turi specialų ekraną, kuriame padidintas vaizdas matomas ryškiai ir neiškraipytai.
Tokie didintuvai labai patogūs, lengvai transportuojami, užima nedaug vietos, todėl juos galima naudoti kasdien visose situacijose. Šie didintuvai gaminami patogios, į aprangoje esančias kišenes telpančios formos. Be to, šie prietaisai labai lengvi, todėl neapsunkina juos nuolat nešiojantis. Regos prekių kategorijoje siūlome elektroninius didintuvus, galinčius didinti iki 3, 9 ar net 20 kartų. Didinimo diapazonas yra reguliuojamas, todėl lengvai pritaikomas individualiais atvejais.
Šių didintuvų veikimas ir naudojimas labai paprastas. Užfiksavus norimą objektą, didinimas reguliuojamas valdiklio pagalba. Valdikliai (mygtukai) yra patogūs ir dideli, todėl juos naudoti itin paprasta. Didintuvo ekranėlyje galima keisti matomo objekto spalvas. Spalva gali būti natūrali arba keičiama į juodą/baltą, baltą/juodą arba pilką. Taip pat yra galimybė šiuos prietaisus jungti su TV. Prekės komplekte esančio kabelio pagalba vaizdas iš elektroninio didintuvo perkeliamas į TV ekraną. Šios prekės veikia baterijų pagalba ir gali veikti net iki 4 valandų.
Kitos regos prekės šioje kategorijoje - tai didinimo stiklai. Čia galima įsigyti skirtingų tipų didinimo stiklų su apšvietimu ir be jo. Pastatomi ir apšviečiantys didinimo stiklai veikia su baterijomis. Šiuos gaminius sudaro plastikinis rėmas ir į jį įmontuotas didinimo stiklas. Lęšiai yra pakankamai lengvi, todėl jais naudotis nėra sudėtinga. Be to, jie pritaikyti nuolatiniam skaitymui - lęšiai pakreipti į skaitančiojo pusę, todėl naudojant šių gaminių naudojimas neapsunkina. Taip pat siūlomi ir įprasti didinimo stiklai. Juos siūlome įvairių skersmenų ir stiprumo.
Šioje kategorijoje taip pat galima įsigyti prekių, pritaikytų regėjimą tikrinantiems specialistams. Visos prekės atitinka tarptautinius reikalavimus ir yra sertifikuotos.