Gleivių atsiurbėjai

Gleivių atsiurbėjai naudojami kūno skysčiams (gleivėms, skrepliams, kraujui) nusiurbti. Dėl patogios rankenos visi atsiurbėjai yra lengvai transportuojami. Indai gleivėms surinkti yra nuo 450 ml iki 1200 ml talpos. Taip pat galite įsigyti šiems atsiurbėjams pritaikytų antgalių.

Rikiuoti:
Rodyti:

Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami patikimų gamintojų gleivių atsiurbėjai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Šios medžiagos pritaikytos saugiam naudojimui ir nekenkia žmogaus organizmui. Elektroizoliacinės ir karščiui atsparios medžiagos atitinka visus reikalavimus ir saugumo standartus.
Mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tiek ilgalaikiam, tiek trumpalaikiam naudojimui skirtų įrenginių. Ilgalaikiai gleivių atsiurbėjai yra pritaikyti atsiurbti įvairius kūno skysčius - gleives, kraują, skreplius. Šio tipo gaminiai dar vadinami chirurginiais, kadangi yra pritaikyti naudoti atliekant nedideles operacijas arba ligonio priežiūrai po jų. Jie yra didelio galingumo, todėl juos taip pat galima naudoti skubos tvarka, netikėtose, kritinėse situacijose. Šias funkcijas užtikrina ir galimybė tokius atsiurbėjus lengvai transportuoti. Jie yra nedidelio svorio.
Visų automatizuotų gleivių atsiurbėjų valdymas labai paprastas. Įrenginiai valdomi vienu įjungimo mygtuku. Taip pat yra galimybė reguliuoti atsiurbimo intensyvumą specialaus sukiklio pagalba. Šie įrenginiai gali būti naudojami su skirtingais maitinimo šaltiniais - varomi elektra arba įkraunamomis baterijomis, nepertraukiamai galinčiomis veikti iki 45 minučių. Kai kurie atsiurbėjai turi ir automobilinio įkrovimo jungtį.
Lengvą transportavimą užtikrina ir šiam tikslui portatyviuose prietaisuose esančios patogios rankenos. Be to, šių prietaisų svoris nėra didelis, todėl nesukels problemų juos pernešant.
Skirtingų formų ir dydžių gleivių atsiurbėjai yra skirtingo galingumo, todėl  renkantis atsiurbėją slaugai, reikėtų atsižvelgti į konkrečią situaciją. Taip pat siūlomi skirtingos talpos skysčių surinkimo indai.
Šioje skiltyje taip pat galima rasti ir rankinių atsiurbėjų. Šie gaminiai dažniausiai gaminami iš plastiko, yra nedidelio svorio ir lengvai naudojami.
Paprastai gleivių atsiurbėjai parduodami pilnai sukomplektuoti. Komplektus sudaro vamzdeliai, jų jungtys, atsiurbimui skirti zondai, gleivių surinkimo indai ir juose esantys skysčių kiekio matuokliai, neleidžiantis indams persipildyti. Tačiau prireikus, šioje elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti ir atskirų gleivių atsiurbėjams pritaikytų antgalių.
Siūlome skirtingų gamintojų gleivių atsiurbėjus. Tai tokie pasaulyje pripažinti prekiniai Italų medicininės įrangos ženklai kaip Fazini, LEM, Medel ir kiti. Jų gaminiai žinomi pavadinimais Zeiner, Aspimed ir pan.
Rinkdamiesi gleivių atsiurbėją įdėmiai perskaitykite jo specifikacijas. Priklausomai nuo esamos situacijos gali prireikti skirtingo tipo, talpos ir kitų parametrų įrenginio. Visiems įrenginiams suteikiamos gamintojų garantijos.