Masažuokliai

Mūsų siūlomi masažuokliai yra įvairių tipų ir gali būti pritaikomi įvairių poreikių turintiems žmonėms. Tokie masažuokliai kaip raumenų stimuliatoriai, masažinės kėdės ir sėdynės, elektrostimuliaciniai aparatai ir daugelis kitų padės atsipalaiduoti įtemptiems raumenims, kraujotakos stimuliavimui, skausmo malšinimui. Masažuokliai yra naudingi tiek sveikam, tiek ligotam žmogui.

Rikiuoti:
Rodyti:
-10%
Aplikatorius LIAPKO Kilimėlis 7.0 Ag
103,34 €

93,01 €

-10%
Aplikatorius Kvadro LIAPKO 4,9 Ag
59,25 €

53,32 €

-10%
Volelis Didelis LIAPKO 5,0 Ag
48,71 €

43,84 €

-10%
Volelis Universalus LIAPKO 3,5 Ag
37,76 €

33,98 €

-10%
Aplikatorius Kamuoliukas LIAPKO 4,0 Ag
34,04 €

30,64 €

-10%
Volelis veidui LIAPKO 3,5 Ag
24,92 €

22,43 €

-10%
Aplikatorius Kelioninis LIAPKO 5,8 Ag
15,13 €

13,62 €

-10%
Masažuoklis Faraonas LIAPKO
6,52 €

5,87 €

Kamuoliukas masažui Reflexball 8

3,74 €

Žiedas masažui Aku Ring

4,88 €

Elektrodas 50x50mm N4

5,99 €

Ritinėlis masažui Activ roll

7,38 €

Universalus masažuoklis

8,16 €

  • TOP
Masažuoklis abiems pėdoms

14,50 €

Masažuoklis pėdoms Joggiroll

14,66 €

Kategorija „masažuokliai“ hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje talpina prietaisus, skirtus masažuoti įvairioms kūno sritims ir veikiančius skirtingais būdais. Turime infraraudonųjų spindulių masažuoklius, masažuoklius elektrostimuliacijai, įvairius aplikatorius.
Masažuokliai - tai priemonės, tinkamos tiek profilaktikai, atsipalaidavimui, tiek ligų gydymui. Tačiau renkantis masažuoklį gydymui, visuomet derėtų pasitarti su gydytoju. Ne visi masažuokliai yra vienodai tinkami skirtingiems susirgimams, todėl reikėtų pasidomėti, koks masažuoklis (veikiantis infraraudonųjų spindulių, eletrostimuliaciniu ar kitais principais) konkrečiu atveju yra tinkamiausias.
Savo elektroninėje parduotuvėje siūlome gausų masažuoklių pasirinkimą. Čia galima rasti nedidelių, lengvai transportuojamų masažuoklių, puikiai tiksiančių naudoti ne tik namuose, bet ir keliaujant. Taip pat - masažuoklių skirtų intensyviam masažui namuose. Hiperfarma.lt parduodami masažuokliai veikia elektros srovės, baterijų pagalba, taip pat - be jokių papildomų resursų, žmogaus rankų jėga.
Masažuokliai, veikiantys be papildomų energetinių variklių, dažniausiai turi vieną funkciją. Šiam masažuoklių tipui galima priskirti tokius gaminius kaip aplikatoriai LIAPKO. Šie gaminiai gerina kraujotaką, padeda išlaikyti darbingumą, stimuliuoja ir kartu normalizuoja žmogaus organizmo veiklą. Aplikatoriai yra tinkami visoms kūno sritims ir turi daugialypį poveikį. Jie veikia daugybės nedidelių adatėlių pagalba. Adatėlės yra pagamintos iš žmogaus organizmui svarbių metalų. Tai - cinkas, varis, geležis, nikelis ir sidabras. 
Vibraciniai masažuokliai yra valdomi naudojant elektros energiją arba baterijas. Šio tipo masažuokliai dažnai turi kelis intensyvumo lygius ir, kartais, antgalius. Jie valdomi specialių valdymo pultelių arba įmontuotos valdymo sistemos pagalba. Tokie masažuokliai paprastai būna ergonomiškos formos, todėl juos patogu naudoti tiek masažuojant kitą žmogų, tiek savimasažui. Vibraciniai masažuokliai būna įvairių dydžių (pvz. nedidelis rankinis masažuoklis arba masažuojanti mašininė sėdynė) ir yra pritaikyti skirtingoms kūno sritims masažuoti.
Šioje kategorijoje taip pat galima rasti vandens srovės masažuoklių. Dažniausiai tai kojų vonelės, atliekančios atpalaidavimo funkcijas, o kartu paruošiančios kojas pedikiūro procedūroms.
Kai kuriuose vibruojančiuose masažuokliuose įmontuotos specialios šildančios šviesos. Infraraudonieji spinduliai prasiskverbia giliai po oda ir veikia sunkiau pasiekiamus raumenis. Tokiu būdu vienu metu vykdomas taškinis masažas su šildančiu, atpalaiduojančiu efektu.
Elektrostimuliaciniai masažuokliai veikia elektros impulsais. Jie stimuliuoja raumenis, juos stiprina, taip pat gali būti naudojami įvairaus pobūdžio skausmų mažinimui ir ilgalaikei terapijai.
Šalia jau išvardintų masažuoklių, mūsų parduotuvėje galima įsigyti masažinių stalų ir kėdžių.