Dušo suoliukas tvirtinamas prie sienos su kojomis

Slaugos priemonės
Gamintojas: UAB Kasko Group I Kid-Man,
56,70 €
56,70 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 44 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Kompaktiškas, stabilus,  lengvai valomas ir dezinfekuojamas  dušo suoliukas   tvirtinamas prie sienos (priekinės kojelės remiasi į paviršių). Telpa ir nedideliame duše ar vonioje.

Jis pagamintas iš tvirto, neslidaus plastiko ir kokybiško aliuminio.  Sėdimoji dalis – atlenkiama, išgaubta, su skylutėmis vandeniui nubėgti ir išpjovomis abiejose pusėse pasilaikymui.  Tinka asmenims iki 180 kg svorio.

Sėdynės aukštis keičiamas reguliuojant kojelių ilgį.  Kiekvienoje kojelėje yra skylės aukščiui fiksuoti. Ištraukite fiksatorių iš skylės – viena ranka laikydami kėdės kojelę, kita ranka nustatykite norimą sedynės aukštį, užtvirtinkite jį fiksatoriumi. Rūpinkitės savo saugumu – prieš naudodami suoliuką įsitikinkite, ar  kojelės nustatytos tame pačiame aukštyje, ar tvirtai užsifiksavę.

Kiekvienas dušo suoliukas gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Suoliuką rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių, nuvalius – nusausinti.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 180
Svoris, kg 4.5
Bendras aukštis, cm 38-56
Bendras plotis, cm 48
Bendras ilgis, cm 41
Sėdynės plotis, cm 41.5
Sėdynės gylis, cm 28.5