Indų plovimo tabletės indaplovėms Etamine du Lys Nature N50

Sveiki namai
Gamintojas: Etamine du Lys
13,40 €
13,40 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

„Etamine du Lys“ tabletės skirtos indams plauti indaplovėje. Jas paprasta ir patogu naudoti – išimkite tabletę iš pakuotės ir naudokite efektyviam indų plovimui. Itin gerai ištirpdo riebalus, pašalina maisto likučius. Skirtos 12/14 talpos indaplovėms. Be kvapų ir alergenų.
Natūralus detergentas, sertifikuotas „ECOCERT Greenlife“. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Biologiškai suyrantis. Biologiškai skaidi vandenyje tirpi plėvelė.

Cheminė sudėtis: >30% sekvestrantų ir karbonatinių druskų, 15-30%: deguoninių baliklių ir silikatų, <5% nejoninių augalinės kilmės paviršinio aktyvumo medžiagų, fermentų: proteazės, amilazės.
88% visų ingredientų yra natūralios kilmės.

Naudojimas. Kasdienei indų švarai palaikyti: 1 tabletę įdėkite į skirstytuvo stalčiuką ir plaukite iki 55°C temperatūros vandenyje. Labai nešvariems indams arba esant labai kietam vandeniui: 1 tabletę įdėkite į skirstytuvo stalčiuką ir plaukite iki 65°C temperatūros vandenyje. Išimkite tabletę iš pakelio ir įdėkite į reikiamą skyrelį. Trapūs indai neturėtų būti plaunami indaplovėje: sidabriniai indai, senas porcelianas, rankomis tapyti dirbiniai, krištolas, mediniai ir raginiai įrankiai. Užpildykite indaplovę ir nustatykite tokią plovimo programą, kuri prieš plovimą neskalautų indų – taip sutaupysite energijos ir vandens išteklių. Skalavimo skystį naudokite indams džiovinti ir norėdami suteikti jiems spindesio. Taip pat naudokite indaplovėms skirtą druską, kuri padės pašalinti kalkių nuosėdas iš indaplovės įrenginio. Tausodami aplinką, indaplovę junkite tik visiškai užpildytą, pasirinkite indų plovimą žemoje temperatūroje ir laikykitės dozavimo instrukcijų.
Dėmesio! Sukelia odos dirginimą. Sukelia stiprų akių dirginimą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gerai nusiplaukite rankas po naudojimo.
Pakuotėje yra 50 tablečių po 20 g (grynasis kiekis 1 kg).