Indų plovimo gelis indaplovėms Etamine du Lys Nature 1l

Sveiki namai
Gamintojas: Etamine du Lys
10,56 €
10,56 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

Šiuolaikiniam tvariam ir ekologiškam gyvenimo būdui – „Etamine du Lys“ indų plovimo gelis indaplovėms. Gerai tirpina riebalus. Su natūraliu pipirmėčių eteriniu aliejumi. Užtenka 50 plovimų.
Natūralus detergentas, sertifikuotas „ECOCERT Greenlife“. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Biologiškai suyrantis.

Cheminė sudėtis: <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš cukraus, palmių branduolių), 100% natūralios kvapiosios medžiagos (tarp kurių: pipirmėčių ir tujų eteriniai aliejai). Taip pat sudėtyje yra vandens, sekvestrantų, karbonatinių druskų, glikolio rūgšties, tirpiklių, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos, viskozantų. 
91% visų ingredientų yra natūralios kilmės.
Sudėtyje yra eukaliptolio, gali sukelti alerginę reakciją.

Naudojimas: prieš naudojimą apverskite butelį dugnu į viršų 2 kartus. 1 kamštelis = 30 ml. Nedėkite į indaplovę trapių ir lengvai pažeidžiamų indų (senovinio porceliano, krištolo, medinių, raginių ir žalvarinių indų). Tausodami aplinką, plaukite indus pripildę pilną indaplovę, rinkdamiesi plovimą žemoje temperatūroje ir laikydamiesi ploviklio dozavimo instrukcijų.
Dėmesio! Sukelia stiprų akių dirginimą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.