Indų plovimo tabletės indaplovėms Viskas viename Etamine du Lys Nature N30

Sveiki namai
Gamintojas: Etamine du Lys
9,74 €
9,74 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

„Etamine du Lys“ sujungė indų plovimo, nukalkinimo (druskos) ir skalavimo funkcijas į vieną tabletę! Indaplovei prižiūrėti nereikia naudoti papildomų priemonių. Vienas skalbimas – viena tabletė. Be kvapų.
Tai yra pirmosios indaplovių tabletės „viskas viename“ pasaulyje, sertifikuotos „ECOCERT Greenlife“!
Natūralus detergentas, sertifikuotas „ECOCERT Greenlife“. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Vandenyje tirpios tabletės yra supakuotos į vandenyje tirpią plėvelę. Tabletės yra 97% biologiškai skaidomos (OECD 302B testas).

Cheminė sudėtis: 5-15% deguonies pagrindo balinamųjų medžiagų (aktyviojo deguonies), <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, fermentai. Taip pat sudėtyje yra sekvestrantų, karbonatų druskų, silikatų, koncentruotų ektraktų iš augalų fermentacijų, TAED, glierino, riebiųjų rūgščių, C16-18, magnio druskų.
98.5% visų ingredientų yra natūralios kilmės.

Naudojimas: įdėkite tabletę į tam skirtą skyrelį. Venkite liesti tabletę šlapiomis rankomis. Nebereikia pridėti druskos ar skalavimo skysčio, visos šios funkcijos yra integruotos į „Viskas viename“ formulę. Vis dėl to, jeigu Jūsų vanduo labai kietas, rekomenduojama plauti 65ºC temperatūroje ir papildomai įdėti „Etamine du Lys“ regeneruojamosios druskos ir/ar skalavimo skysčio. 1 tabletė skirta 1 plovimui. Indaplovėje neplaukite sidabruotų, paauksuotų, rankomis tapytų indų, porceliano, krištolo, medinių, raginių, varinių ir aliumininių indų bei įrankių. Vidutiniškai nešvarius indus plaukite 45ºC temperatūroje. Labai nešvarius – 65ºC.
Dėmesio! Sukelia odos dirginimą. Sukelia stiprų akių dirginimą. Sudėtyje yra proteazės subtilizino. Gali sukelti alerginę reakciją. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gerai nusiplaukite rankas po naudojimo.
Pakuotėje yra 50 tablečių po 12 g (grynasis kiekis 1 kg).