Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai

Riebalų deginimui

Maisto papildai riebalų deginimui - didelis pasirinkimas. Šioje kategorijoje siūlomi įvairios sudėtiems maisto papildai, pateikiami skirtingo dydžio pakuotėse. Maisto papildai parduodami kapsulėmis ir milteliais, todėl galėsite pasirinkti patogiausią variantą.
Maisto papildai riebalų deginimui yra populiarūs tarp profesionalių sportininkų ir mėgėjų, siekiančių pagražinti savo kūno linijas. Tačiau siekiant tokių rezultatų ne mažiau svarbūs ir kiti aspektai, tokie kaip mitybos sureguliavimas ir aktyvi fizinė veikla. Taip pat labai svarbus režimas - pastovios treniruotės, pastovi sveika dieta.
Tam kad riebalų deginimas vyktų sklandžiai, o rezultatai būtų ilgalaikiai, rekomenduojama šį procesą organizuoti nuosekliai. Nepatartina iš karto griebtis didelių krūvių ar staigiai pakeisti mitybą. Optimalius rezultatus su maisto papildais pasieksite palaipsniui derindami fizinę veiklą ir mitybą. Tokiu būdu organizmui nebus sukeliamas stresas ir pasiekimai išliks ilgesnį laiką.
Subalansuota mityba gali padėti sudeginti riebalus ir be maisto papildų. Tačiau norint pasiekti rezultatų šiek tiek greičiau ir sudeginti daugiau riebalų, maisto papildai riebalų deginimui yra optimalus pasirinkimas. Tačiau juos reikėtų rinktis tik pasitarus su gydytoju ir numačius tinkamas vartojimo dozes.
Dauguma maisto papildų riebalų deginimui turi ir papildomų savybių. Šalia to, jog padeda sudeginti daugiau riebalų, neretai jie dar ir mažina apetitą, gerina nuotaiką, suteikia energijos ir gali padėti pašalinti vandenį iš poodinio sluoksnio.
Daugelis maisto papildų riebalų deginimui savo sudėtyje turi tokių ingredientų žaliosios arbatos ekstrakte randamas kofeinas, taip pat - bevandenis kofeinas ar guarana. Šie papildų ingredientai skatina riebalų sudeginimą, gali sumažinti alkio pojūtį, pagerinti savijautą, nuotaiką ir nuovargį. Šalia to yra didinamas raumenų pajėgumas, padidėja ištvermė.
Kai kuriais atvejais dirbtiniai stimuliatoriai gali būti netinkami kai kuriems žmonėms. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti natūralių riebalų deginimo priemonių. Šio tipo maisto papildai yra tinkami net ir žmonėms, turintiems aukštą kraujospūdį.
Tokių maisto papildų poveikis išgaunamas skatinant riebiąsias rūgštis išnaudoti kaip energiją esant fiziniam krūviui. Tokie gaminiai ypač tinka atliekant ilgos trukmės treniruotes ar dviračių, bėgimo, triatlono sporto šakose.
 Maisto papildai riebalų deginimui dažniausiai veikia provokuodami termogeninį procesą, kuomet žmogaus kūnas skatinamas sudeginti didelį kiekį kalorijų. Vykstant kalorijų deginimui, kūnas pradeda gaminti daugiau šilumos, o tai skatina riebalų deginimą.
Mūsų parduotuvėje galite rasti ir maisto papildų turinčių Chitosan glikoproteininės skaidulos, kuri paprastai išgaunama iš vėžių, krabų ir kitų jūros gėrybių kevalų. Ši medžiaga padeda pašalinti nereikalingus riebalus ir dažnai yra pasirenkama žmonių, kuriems sunku atsilaikyti prieš riebaus maisto vartojimą.
Šioje kategorijoje parduodami skirtingomis savybėmis pasižymintys maisto papildai riebalų deginimui, todėl renkantis reikėtų įdėmiai perskaityti produkto aprašą.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce