Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai

Masės didinimui

Maisto papildai masės didinimui. Didelis pasirinkimas maisto papildų, galinčių padėti padidinti jūsų kūno masę. Skirtingo dydžio fasuotės. Pristatymas per 3 d. d. Prieš vartojimą būtina pasitarti su gydytoju.
Šioje kategorijoje galite įsigyti maisto papildų sportui, skirtų masės didinimui. Tokie papildai reikalingi siekiant priaugti masės ir įgyti daugiau jėgos. Tačiau būtina žinoti, jog vartojant šiuos maisto papildus, taip pat reikėtų padidinti ir fizinį krūvį.
Vartojant maisto papildus masės didinimui padidinti kalorijų normą yra pakankamai lengva. Šių maisto papildų vartojimas padės įgyti masės pernelyg nedidinant įprastai suvartojamo maisto kiekio. Tai ypač svarbu tiems, kuriems sunku natūraliais būdais padidinti savo masę. Paprastai vienas kokteilis su maisto papildais masės didinimui gali turėti daugiau nei tūkstantį kalorijų, todėl pasiekti norimų rezultatų kur kas lengviau.
Papildus patariama vartoti pagal gamintojų nurodymus. Kai kurie iš jų gali būti vartojami prieš treniruotes, kiti - kaip priedai pietų ar vakarienės metu. Šių papildų pagalba padidinti dienos kalorijų normą labai lengva. Priklausomai nuo to, kada maisto papildai bus vartojami, reikėtų atkreipti dėmesį į jų sudėtį. Daugiau karbohidratų ir mažiau riebalų turintys maisto papildai masės didinimui yra tinkami vartoti prieš ar po treniruotės.
Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į papildų kaloringumą. Priklausomai nuo fizinio krūvio pasirinkite mažesnes ar didesnes kalorijų dozes turinčius maisto papildus. Pernelyg didelis kalorijų kiekis esant mažam fiziniam aktyvumui, vietoje raumenų gali priauginti nepageidaujamų riebalų. Dėl šios priežasties reikėtų gerai apsvarstyti maisto papildų dozavimą. Įprastai vartojamos 400-600 kalorijų turinčios papildų porcijos, tačiau jei priaugti papildomos masės sunku, dozes galima didinti.
Dauguma maisto papildų masės didinimui savo sudėtyje turi kreatino. Paprastai kreatinas vartojamas kaip atskiras maisto papildas, tačiau vartojant šiuos maisto papildus jo vartoti atskirai nereikės. Maisto papildai masės didinimui, savo sudėtyje turintys kreatino, gali padėti greičiau pasiekti užsibrėžtų rezultatų.
Taip pat masės didinimui skirti maisto papildai neretai savo sudėtyje turi L-Glutamino. Ši medžiaga ypatinga tuo, jog padeda greitai atsigauti po treniruočių. Jis taip pat gali pagerinti imuninę sistemą, sumažinti tikimybę susirgti, o tai yra ypač svarbu sportuojant.
Šioje hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti skirtingos sudėties ir gamintojų gaminius. Taip pat, šie gaminiai parduodami skirtingo dydžio pakuotėse. Čia galima įsigyti vengrų gamintojų Scitec papildų JUMBO, TRANS-X, MYO MAX, VOLUMASS 35 ir kitų. Maisto papildai masės didinimui gali būti įvairių skonių - braškių, citrinų, šokolado, bananų, ananasų ir pan. Papildai parduodami tiek miltelių, tiek tablečių pavidalu.
Prieš vartojant maisto papildus, būtina pasitarti su gydytoju.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce