Hipereko.lt
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai

Kreatinas

Kreatino preparatai - didelis pasirinkimas. Kreatinas - tai vienas saugiausių maisto papildų raumenų masės didinimui ir energijai. Šis maisto papildas dažniausiai naudojamas sportininkų ir yra vienas seniausiai naudojamų preparatų.
Šioje kategorijoje siūlomi kreatino preparatai, naudojami profesionalių sportininkų. Savo sudėtyje kreatinas turi azoto. Jis mažina nuovargį, suteikia daugiau energijos ir gali raumenų masę padidinti net iki 2-jų ar 3-jų kartų. Be to, raumenų augimas kur kas greitesnis, todėl galima atlikti sudėtingesnes fizines užduotis. Taip pat yra paskaičiuota, jog kreatinas iki 30% padidina liesojo raumens augimą.
Šio elemento žmogus gali gauti ir natūraliai maitindamasis. Kreatino yra mėsoje ir žuvyje. Tačiau tam, kad jo poveikis būtų matomas, įprastos mitybos neužtenka, mat kreatino kiekis maiste yra per mažas.
Kadangi kreatino kiekis yra proporcingas didėjančiai energijai, vartojant maisto papildus, jaučiami fizinių galimybių pokyčiai. Sportininkų kreatinas yra vertinamas dėl to, jog yra natūralus produktas. Tai nėra joks steroidas ar narkotikas. Vartojant maisto papildus su kreatinu, žmogaus organizme didėja fosfokretino atsargos. Šis elementas mažina nuovargį, raumenų skausmus ir suteikia daugiau energijos. Taip pat pastebėta, jog kai kuriais atvejais kreatinas veikia ir kaip antidepresantas.
Yra manoma, jog vartojant kreatiną raumenų masė gali padidėti net ir nesportuojant. Tačiau tai nėra tiesa. Vienintelis pokytis, galintis atsirasti vartojant kreatiną, tai - antsvoris. Antsvoris atsiranda beveik iš karto ir, neišnaudojant turimos energijos, raumenimis nevirsta. Tačiau kreatino preparatai naudojami ir gydymo tikslais, pvz. sergant distrofija. Šis preparatas efektyvus žmonėms, kuriems sunku užsiauginti raumenis. Rezultatai kur kas ryškesni, nei didesnę raumenų masę turinčių žmonių. Kreatino preparatus neretai vartoja veganai. Nustojus vartoti kreatino turinčius maisto papildus, gali sumažėti raumenų apimtys, tačiau iš esmės patys raumenys nesumažėja. Taip pat gali būti juntamas energijos praradimas.
Šalia teigiamų savybių, kreatino vartojimas gali būti nemalonus. Kai kuriems žmonėms kreatino turintys gaminiai sukelia skrandžio skausmus, pykinimą ar viduriavimą. Taip pat kai kurie žmonės junta dehidratacijos požymius, todėl rekomenduojama padidinti išgeriamo vandens dozes.
Prieš pradedant vartoti kreatino turinčius maisto papildus, rekomenduojama pasitarti su gydytoju. Šis preparatas netinkamas sergantiems tokiomis ligomis kaip diabetas, turintiems inkstų ar kepenų problemų, o taip pat ir vyresnio amžiaus žmonėms.
Vartojant tokį maisto papildą kaip kreatinas, būtina laikytis tikslaus dozavimo. Netinkamai vartojant šio preparato poveikis gali nepasijusti. Kitais atvejais - gali sutrikti sveikata ir net išsivystyti inkstų ligos.
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce