Lovos reikmenys

Gulinčio ligonio slaugos priemonės ne tik palengvins slaugytojo darbą, bet ir leis ligoniui pasijusti patogiai. Ligonių komfortą užtikrins grikiniai bei nuo pragulų skirti čiužiniai, reguliuojami staliukai, atramos nugarai, kopėtėlės bei kitos prekės. Slaugytojui pagelbės pakėlimo diržai, paklodės vartymui, tablečių smulkintuvai.

Rikiuoti:
Rodyti:
Puodelis su trumpu snapeliu

2,74 €

Puodelis su ilgu snapeliu

2,91 €

Raištis akims

3,41 €

Puodelis arbatai

4,29 €

Seilinukai SENI Carei N100

13,86 €

Kopėtėlės atsikėlimui

15,31 €

Pripučiama plaukų plovimo sistema

32,77 €

Pirštinė apsauginė N2

35,88 €

Atrama nugarai

37,12 €

Staliukas ligoniui

63,72 €

Perkėlimo priemonė 4 rankenos

120 €

Perkėlimo priemonė 6 rankenos

142 €

Medicininė širma (3 dalių)

182 €

Medicininė širma (4 dalių)

200 €

Gulinčio ligonio slauga“ - tai skiltis, kurioje gausus prekių, galinčių palengvinti ligonio savijautą ir perkėlimą pasirinkimas. Čia galima rasti įvairaus tipo čiužinių nuo pragulų, apsaugas kulnims, o taip pat prekių, palengvinsiančių slaugytojų darbą. Tai prekės ligonio higienai (specialiai pritaikytos prausimosi priemonės ir įrenginiai, pirštinės, drėgnos servetėlės), taip pat prekės padedančios patenkinti ligonio poreikius - paklodės ligonio vartymui, tualeto kėdės, pakėlimo ir prilaikymo diržai ir panašios prekės. Dar viena gulinčio ligonio slaugai prekių rūšis - tai prekės ligonio maitinimui. Čia galima rasti specialiai pritaikytų indų (pvz. lėkštė, kurioje maistai neatšąla, uždengiami puodeliai su dvejomis rankenėlėmis ir patogiam skysčių vartojimui pritaikytu snapeliu), taip pat prijuosčių, skysčio lygio induose indikatorių ir pristatomų staliukų ant ratų.
Kadangi gulinčio ligonio slauga yra tiek fiziškai, tiek emociškai varginantis darbas, šios prekės gali palengvinti slaugytojui tenkančias pareigas.
Didžiąją prekių dalį šioje skiltyje sudaro čiužiniai nuo pragulų. Čia siūlomi čiužiniai, veikiantys skirtingais principais. Tai - pripučiami čiužiniai, reguliuojami kompresoriaus pagalba, iš specialios prisitaikančios prie kūno medžiagos pagaminti čiužiniai ir čiužiniai pagaminti su grikių lukštų užpildu. Pastarojo tipo čiužiai gerai prisitaiko prie kūno formų iš masažuoja. Visi gaminiai pagaminti iš nealergizuojančių, „kvėpuojančių“ medžiagų. Pripučiami čiužiniai turi specialiai pritaikytas ertmes, kurios praleisdamos orą neleidžia ligonio kūnui šusti ir susidaryti praguloms. Šiam prekių tipui galima priskirti ir pagalvėles bei rato pavidalo kulnų apsaugas, skirtas tvirtinti aplink kulkšnis. Tokiu būdu ligonio kojos pakeliamos aukščiau ir nesiliečia su čiužiniu, leidžiant kulnams pailsėti ir sumažinant pragulų tikimybę.
Svarbią vietą tarp prekių gulinčių ligonių slaugai užima ir pakėlimo bei perkėlimo diržai. Šios priemonės gaminamos iš tvirtų medžiagų, galinčių ne tik pakelti didelį svorį, bet ir atsparių mechaniniams ir cheminiams pažeidimams. Siūlomi skirtingų dydžių diržai, skirti pakelti ir perkelti ligoniams iš skirtingų pozicijų. Taip pat šiai prekių rūšiai priklauso ir pasikėlimo diržai, kuomet jų pagalba keisti pozicijas ligonis gali savarankiškai, su medikų bei slaugytojų priežiūra.
Šioje kategorijoje taip pat galima rasti ne tik gulinčių ligonių slaugai, bet ir kitiems ligoniams tinkamų prekių. Tai - čiužinių, pagalvių užvalkalai, tablečių smulkintuvai, tablečių laikikliai, dėžutės protezams ir panašios smulkmenos.