Skalbimo skystis, vyšnių žiedų ir jazminų aromato Etamine du Lys Nature 3l

Sveiki namai
Gamintojas: Etamine du Lys
19,25 €
19,25 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

„Etamine du Lys“ skystas skalbiklis baltiems ir spalvotiems audiniams su vyšnių žiedų ir jazminų aromatu nukels į pavasario prisiminimą su žydinčiais vyšnių sodais. Tinka skalbti rankomis ir mašina. Užtenka net 60 skalbimų!
Plaunančios medžiagos – augalinės kilmės. Natūralus detergentas, sertifikuotas „ECOCERT Greenlife“. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Biologiškai suyrantis.

Cheminė sudėtis: 5-15% muilo (iš rapsų, kokosų, linų), <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kukurūzų, alyvpalmių, kokosų), anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš kokosų, alyvpalmių), kalio sorbatas, 100% natūralios kilmės vyšnių žiedų ir jazminų kvapiosios medžiagos. Taip pat sudėtyje yra vandens, sekvestrantų, alkoholio, rūgštingumą reguliuojančių medžiagų, ekologiško glicerininio vyšnių žiedų ekstrakto*, denatūrantų.
* – iš ekologinių ūkių.
0.04% visų ingredientų yra iš ekologinių ūkių,
96.5% visų ingredientų yra natūralios kilmės.

Naudojimas: skalbiant rankomis: 25 ml išmaišykite 5 l vandens; skalbiant mašina: pilkite skalbiklio priklausomai nuo vandens kietumo ir skalbinių nešvarumo (žr. lentelę ant pakuotės).
Dėmesio! Sukelia stiprų akių dirginimą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.