Skalbimo milteliai baltiems audiniams, levandų aromato Etamine du Lys Nature 2kg

Sveiki namai
Gamintojas: Etamine du Lys
15,37 €
15,37 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

Šie „Etamine du Lys“ skalbimo milteliai skirti baltiems arba šviesių spalvų audiniams skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Skalbiniai bus balti, o ne pilkšvai balti! Levandų kvapo, su natūraliais ekologiškais eteriniais aliejais. Puikiai išskalbia įvairiose temperatūrose. Užtenka vos 50 g šios efektyvios priemonės 5 kg skalbinių išskalbti. Užtenka net 40 skalbimų!
Sudėtyje esantys fermentai veikia kaip dėmių valiklis – padeda pašalinti kraujo, riebalų ir kitas sunkiai pašalinamas dėmes. Sudėtyje taip pat yra baliklio – natrio perkarbonato (100% biologiškai suyrantis).
Plaunančios medžiagos – augalinės kilmės. Natūralus detergentas, sertifikuotas „ECOCERT Greenlife“. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Biologiškai suyrantis.

Cheminė sudėtis: 15-30% balinimo medžiaga su aktyviu deguonimi, <5% nejoninės ir anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, fermentai (ne GMO), natūralūs kvapikliai iš levandų eterinio aliejaus (limonenas, linalolas).
97.9% visų ingredientų yra natūralios kilmės.
Sudėtyje yra linalolio, gali sukelti alerginę reakciją.

Naudojimas: skalbiant rankomis: 50 g miltelių ištirpinkite 5 l vandens, tada dėkite skalbinius; skalbiant mašina: pilkite miltelių priklausomai nuo vandens kietumo ir skalbinių nešvarumo (žr. lentelę ant pakuotės). Kad taupytumėte vandenį ir energiją, stenkitės visada įkrauti pilną skalbimo mašiną. Kad skalbiniai būtų purūs ir lengvai lyginami, naudokite „Etamine du Lys“ skalbinių minkštiklį.
Dėmesio! Sukelia stiprų akių dirginimą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.