Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Vaistažolės

Vaistažolės - tai žolės, turinčios gydomųjų savybių. Teisingas vaistažolių arbatos pasirinkimas ir dozavimas gali padėti palaikyti kraujotaką, medžiagų apytaką, organų funkcijas, sumažinti įvairius skausmus.

- 10%
5,24 €
4,72 €
Išparduota
- 10%
5,24 €
4,72 €
- 10%
5,24 €
4,72 €
- 10%
5,23 €
4,71 €
- 10%
5,23 €
4,71 €
- 10%
5,23 €
4,71 €
2,98 €
2,41 €
1,85 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Kategorijoje „vaistažolės“ galima įsigyti įvairių rūšių vaistažolių ir jų gaminių. Taip pat - vaistažolių mišinių ir rinkinių, patogių kasdieniam naudojimui ar dovanoti. Taip pat siūlomi ir kiti maisto papildai vaistažolių gėrimo paskaninimui (įvairūs saldikliai) ar siekiantiems pakoreguoti savo kūno formas.
Vaistažolės - tai vaistiniai augalai. Jų gydomosios savybės buvo vertinamos dar senovėje visame pasaulyje. Yra suskaičiuota daugiau nei 12 tūkstančių vaistažolių rūšių ir kiekviena jų skirta tam tikrų negalavimų gydymui ar profilaktikai.
Vaistažolėmis vadinamos žolės, augančios tiek natūralioje, tiek kultūrinėje aplinkoje. Tačiau labiausiai vertinamos laukinės. Jų galima rasti miškuose, pievose, vandens telkinių pakraščiuose ir kitur. Nereikėtų vaistažolių rinkti vietose, nedideliu atstumu nutolusiose nuo užterštų teritorijų. Taip pat rinkimui netinkamos kenkėjų pažeistos ar insekticidais nupurkštos vaistažolės. Tačiau kadangi vaistinių augalų rinkimo periodas labai ribotas, neturintiems laiko vaistažoles rinkti savarankiškai, siūlomi įvairių gamintojų fasuoti džiovintų vaistažolių gaminiai, skirti arbatų gaminimui, maisto skaninimui, įvairių užpilų gaminimui, prausimosi vonelių darymui, inhaliacijoms ir kitoms reikmėms.
Priklausomai nuo kiekvieno augalo, vaistažolės gydomąsias veikliąsias medžiagas kaupia visame augale arba atskirose jo dalyse - lapeliuose, žiedlapiuose, stiebuose ar šaknyse. Šių medžiagų kiekiai kiekviename augale skirtingi, todėl jų santykis teikia skirtingą poveikį. Vaistažolėse gausu tokių medžiagų kaip glikozidai, alkaloidai, flavanoidai, eleriniai aliejai, saponinai ar rauginės medžiagos. Kiekviena iš šių medžiagų turi skirtingą poveikį ir yra skirtos skirtingų ligų gydymui. Kai kurios iš vaistažolių taip pat turi ir žmogaus organizmui būtinų vitaminų.
Vaistažolės yra mėgstamos dėl pranašumo prieš cheminius preparatus. Nors jų veikimas nėra toks greitas kaip cheminių vaistų, tačiau jos žymiai rečiau sukelia šalutinių poveikių, o šie poveikiai yra mažiau pavojingi. Tačiau visais atvejais, rengiantis vaistažoles vartoti gydymui, būtina pasitarti su gydytojais, o vartojant - laikytis produktų aprašuose nurodytų vartojimo instrukcijų.
Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome įsigyti vaistažolių, atitinkančių įvairius poreikius - kasdieniam vartojimui, ligų prevencijai ir gydymui, kompresams, inhaliacijoms ar vonelėms. Dauguma siūlomų produktų yra ekologiški ir atitinka visus reikalavimus.
Čia siūlomos vaistažolės peršalimo gydymui, karščiavimo mažinimui, taip pat įvairaus pobūdžio skausmų mažinimui, imuniteto stiprinimui, dietinės vaistažolių arbatos, taip pat arbatos virškinamojo trakto veiklos gerinimui, kraujotakos gerinimui ir kraujospūdžio reguliavimui bei raminamosios arbatos.

2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce