Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai

Produktai be glitimo

Mūsų parduotuvėje parduodami įvairūs produktai be glitimo. Iš gausybės maisto papildų galėsite išsirinkti įvairių dribsnių, kruopų, miltų, sultinių ir kitų produktų, kuriuose glitimo nėra. Produktai be glitimo yra skirti žmonėms, kurie serga celiakija arba yra alergiški tam tikroms grūdų rūšims.

Produktai be glitimo yra skirti glitimo, dar kitaip vadinamo gliutenu, netoleruojantiems žmonėms. Šios medžiagos dažniausiai netoleruoja žmonės, sergantys tokiomis ligomis kaip celiakija ir fenilketonurija. Tad šiomis ligomis sergantiems žmonėms gaminami specialūs maisto produktai, kurių gamyboje glitimas nenaudojamas.
Produktai be gliuteno hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje užima nemažą dalį prekių, skirtų alergiškiems žmonėms. Tai įvairūs daržovių sultiniai, tinkantys ir vegetarams bei veganams, taip pat pieno miltelių ir skysto pieno pakaitalai, pvz. sojų ar migdolų pienas, įvairios košės, miltų pakaitalai ir gaminiai, pagaminti iš miltų, neturinčių gliuteno ir kt. Pirkėjų labiausiai vertinamos prekės yra kynva be glitimo ir ekologiškas vegetariškas sultinys.
Visiems produktams be glitimo yra taikomos griežtos gamybos sąlygos. Gamyboje galimi naudoti tik griežtą kontrolę perėję produktai, todėl šiai prekių nišai gaminami produktai yra kokybiški ir atitinka visus reikalavimus. Griežti standartai taikomi atsižvelgiant į galimus sveikatai ir gyvybei pavojingus minėtų ligų padarinius. Visi produktai žymimi specialiu ženklinimu.
Šioje kategorijoje parduodami produktai be gliuteno padeda išvengti diskomforto celiakija sergantiems žmonėms. Šie produktai gerina gyvenimo kokybę, leidžia neriboti savęs renkantis maisto produktus ir palengvina maisto gamybos procesą.
Glitimo neturinčius produktus gali vartoti ir žmonės, toleruojantys glitimą. Šie produktai neretai naudojami kaip dietinės priemonės. Neretai dauguma vartotojų nežino, jog netoleruoja glitimo dėl įprastomis tapusių organizmo reakcijų. Netoleruojantiems glitimo jis gali sukelti tokius poveikius kaip vidurių užkietėjimas, pūtimas, viduriavimas, padidintas rūgštingumas, skrandžio skausmai, pykinimas, odos bėrimai ir alergijos, prastas miegas, dirglumas ir kiti. Kiekvienam, netoleruojančiam glitimo, gali pasireikšti skirtingi simptomai. Be to, moterys glitimo netoleruoja dažniau nei vyrai.
Gliutenas (glitimas) yra sudedamoji daugumos kruopų dalis. Jo yra kviečiuose, avižose, rugiuose, miežiuose. Todėl ir daugumoje populiarių kasdienės mitybos produktų jo taip pat yra. Tai tokie produktai kaip makaronai, kepiniai, picos, koldūnai, manų kruopos ir kt.
Visi produktai, pagaminti orientuojantis į žmones, netoleruojančius glitimo, yra specialiai žymi užrašais „be glitimo“ arba „labai mažas glitimo kiekis“. Šis žymėjimas nustatytas Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentu (ES) Nr. 41/2009 dėl maisto produktų, tinkančių glitimo netoleruojantiems žmonėms, sudėties ir ženklinimo. Labai mažą glitimo kiekį nurodantys žymėjimai naudojami žymint produktus, kuriuose glitimo kiekis ne didesnis kaip 100 mg/kg. Kuomet naudojamas žymėjimas „be glitimo“, glitimo produktuose negali būti daugiau nei 20 mg/kg. Toks kiekis produkte neturėtų paveikti žmonių, netoleruojančių glitimo.

2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce