Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.

Tarpdančių higiena

Kategorijoje „Tarpdančių priežiūra“ siūlome išsirinkti tarpdančių siūlą, tarpdančių šepetėlius, šepetėlius briketams ir priemones implantų priežiūrai. Taip pat Aquapick irigatorių ir kitas tarpdančių priežiūros priemones.
105,13 €
 Rodomos prekės 1 - 35 1, psl.
Tarpdančių priežiūra yra viena iš sudedamųjų burnos higienos dalių. Dantų valymas pasta neužtikrina visapusės apsaugos nuo mikrobų kaupimosi, apnašų susidarymo ir kitų nemalonumų, susijusių su burnos higiena. Taigi, šioje kategorijoje galima įsigyti priemonių tarpdančių priežiūrai. Tai - įvairių rūšių dantų siūlai, irigatoriai, tarpdančių šepetėliai, specialūs šepetėliai briketams ir protezams bei kitos prekės.
Tarpdančių priežiūra nėra vien naudojimasis dantų krapštuku ar siūlu. Norint tinkamai prižiūrėti tarpdančius, rekomenduojama atkreipti dėmesį ir į kitas burnos higienos priemones. Tai gali būti irigatoriai, padedantys pašalinti net ir tuos nešvarumus, kurių neišvalo dantų siūlas. Jie veikia vandens srovės pagalba ir išvalo susidariusiose kišenėse susikaupusias maisto atliekas.
Burnos higienos priežiūros specialistai neretai rekomenduoja naudoti tardančių šepetėlius. Jų pagalba tarpdančius prižiūrėti yra labai lengva, tačiau reikia žinoti ir kaip teisingai jais naudotis bei kokius šepetėlius pasirinkti.
Renkantis tokias priemones kaip tarpdančių šepetėliai, dėmesį reikia atkreipti į du dalykus - jų storį ir ilgį. Priklausomai nuo to, kokio dydžio tarpai yra tarp dantų, tokius šepetėlius ir reikia pasirinkti. Dydžio klausimu rekomenduojama pasikonsultuoti su savo dantų gydytoju, o besirenkantiems savarankiškai patariama pradėti nuo smulkiausių dantų šepetėlių ir vėliau dydį prisitaikyti pagal poreikius.
Tinkamas dydžio pasirinkimas labai svarbus, kadangi kitu atveju gali būti pažeidžiamos dantenos ir dantų emalis. Taip pat nesirinkite pernelyg trumpų šepetėlių, jų ilgio ne visuomet užtenka pasiekti visus nešvarumus.
Ne ką mažiau svarbi ir tarpdančių šepetėlio kokybė. Hiperfarma.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome įsigyti kokybiškų šveicarų gamintojų TRISA gaminių. Šioje kategorijoje galima rasti ir specializuotų prekių, tokių kaip tarpdančių šepetėlis briketams ar dantų siūlas, turintiems implantus.
Išsirinkus vienos rūšies tarpdančių šepetėlį, yra svarbu žinoti, kad tarpai tarp dantų ilgainiui gali keistis, todėl svarbu laiku pastebėti pasikeitimus ir pasirinkti kitų dydžių šepetėlius.
Kaip naudoti tarpdančių šepetėlį?
Naudojantis tarpdančių šepetėliu svarbiausia yra nieko nedaryti per jėgą. Šepetėlis neturi užstrigti tarpdančiuose, o jei taip nutinka, vadinasi pasirinktas netinkamas dydis. Į tarpdantį šepetėlis turi įtilpti šiek tiek paspaudus.
Valant tarpdančius, vienam jų užtenka vieno judesio šepetėliu pirmyn-atgal. Šią procedūrą užtenka atlikti vieną kartą per dieną. Esant dantenų uždegimui, po valymo tarpdančių šepetėliu jos gali kiek pakraujuoti. Todėl jei neturite smulkesnio šepetėlio, kelias dienas tarpdančius patariama valyti vien dantų siūlu, o praėjus dantenų uždegimui, vėl galima grįžti prie tarpdančių šepetėlio naudojimo.
Tarpdančių valymas yra labai svarbus norint užtikrinti visapusę burnos ertmės apsaugą nuo mikrobų ir įvairių susirgimų.
 
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce