Inhaliatorius kompresorinis PIC AIR FAMILY Evolution

Medicinos priemonės ir technika
Gamintojas: PICDARE S.p.A. Italija
69,30 €
69,30 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Naujas inhaliatorius šiuolaikinei šeimai.
 
„AirFamily Evolution“ yra technologiškai pažangus, „viskas viename“ inhaliatorius, sukurtas visai šeimai, laikantis itališkos „Pic“ dizaino filosofijos.
 
„Pic“ AIR FAMILY Evolution supaprastina ir pagreitina kiekvieną inhaliacinės terapijos etapą – nuo paruošimo iki laikymo. Kaip?
Patogi rankena nugarėlėje leidžia jį lengvai perkelti, o prietaise įmontuotas priedų skyrius leidžia visus priedus turėti po ranka. Inhaliatoriaus viršutinė dalis slepia specialiai sukurta vietą visiems jūsų inhaliatoriaus priedams saugoti. Nebepameskite jokių detalių, viską laikykite vienoje vietoje.
 
Kalbant apie priedus, pakuotėje rasite po vieną kaukę suaugusiems ir vaikams, taip pat yra nosies antgalį, burnos kandiklį ir išskirtinę Pic Acti Fast Pro vaistų talpyklą su integruotu laikikliu, patogiam laikymui. Pic Acti Fast Pro vaistų talpykla leidžia pagreitinti inhaliacijas net 20% lyginant su kitais „Pic“  inhaliatoriais. Ant inhaliatoriaus dangtelio yra specialiai paruoštos angos vaistų talpyklos laikymui. Patogu ir paprasta.
 
 
Suteikiama garantija: 5 metai
Pakuotės sudėtis: vaistų talpykla, oro tiekimo žarnelė, kaukė suaugusiems, kaukė vaikams, 3 filtrai, burnos kandiklis, nosies antgalis ir  minkštas maišelis transportavimui.
Dalelių dydis: 3,4 MMAD
Garso lygis: 63 dBA*