-10%

Elektrinis dantų šepetėlis SONIC SENSITIVE GUM

Kosmetika ir higiena
Gamintojas: Sunstar, Šveicarija
17,97 € 16,17 €
17,97 € 16,17 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
GUM® SONIC SENSITIVE elektrinis dantų šepetėlis

SONIC SENSITIVE  elektrinis dantų šepetėlis skirtas itin jautrių dantų ir dantenų priežiūrai.
Sonic vibracijos padeda efektyviai nuvalyti  apnašas, be jokių pastangų.
Su itin minkštais, dviejų lygių šereliais, kurie plonėja iš abiejų galų, šis šepetėlis leidžia valyti žemiau dantenų linijos ir tarp dantų. Įrodyta, kad 88% giliau pašalina apnašas sunkiai pasiekiamose vietose, palyginti su įprastu lygiais šereliais dantų šepetėliu. Itin švelniai valo dantis, masažuoja dantenas ir leidžia ilgiau jaustis gaiviai ir švariai. Norėdami gauti geriausius rezultatus, rekomenduojame  naudoti su GUM SensiVital+® dantų pasta ir skalikliu.


Keičiama galvutė ir elementas
  1. Pakeisti galvutę: laikydami kotelį, nuimkite galvutę. Uždėkite naują galvutę ir paspauskite. Naudokite tik GUM® Sonic dantų šepetėlio keičiamas galvutes.
  2. Pakeisti bateriją: pasukite į kairę ir traukite baterijos dangtelį žemyn. Pakeiskite 1 vnt. AAA tipo bateriją. Keisdami bateriją, sekite simbolius ant kotelio. Uždarykite baterijos skyrių pasukdami baterijos dangtelį į dešinę. Išmeskite bateriją vadovaudamiesi vietiniais įstatymais.
Pakeisti žiedą: nuimkite galvutę. Nuimkite sidabrinį žiedelį. Išsirinkite kokią spalvą naudosite. Tinkamai  uždėkite norimą žiedelį (žiedas turi auselę, kuri turi lygiuotis su šepetėlių be jokių tarpų). Uždėkite galvutę ir naudokite savo personalizuotą dantų šepetėlį.

Naudojimas: naudokite nedidelį kieki dantų pastos. Įdėkite dantų šepetėlį į burną. Įjunkite šepetėlį paspaudę viršutinį įjungimo mygtuką. Valykite dantis kaip įprastai, nenaudokite spaudimo jėgos. Išjunkite šepetėlį, paspaudę apatinį mygtuką.

Priežiūra: Nuplaukite šepetėlio galvutę. Rekomenduojama šepetėlio galvutę keisti kas 3 mėn. Neskirtas vaikams iki 3 metų. Vyresniems nei 3 m. vaikams naudoti su tėvų priežiūra. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pakuotėje: 1 kotelis, 1 galvutė, 1 AAA baterija, 1 apsauginis dangtelis, 3 spalvoti žiedeliai.
Gamintojas: SUNSTAR Europe S.A., CH -1163 Etoy,
Platintojas Lietuvoje: UAB „Ringitas“, Rietavo g. 8, Kaunas