Vienkartinė hialurono rūgšties injekcija sąnariams EASYAL 4ml/80mg

Medicinos priemonės ir technika
Gamintojas: Aerazen Lab SRL, Italija
139 €
139 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Medicinos priemonė
EASYAL 4ml/80mg

Vienkartinė hialurono rūgšties injekcija sąnariams
Sinovinio skysčio papildas
 
APRAŠYMAS:
Easyal  yra medicinos priemonė, kuri papildo sinovijos skysčiu, vartojamas sąnario skausmo ir sąnario veiklos sutrikimų slopinimui, sergantiems osteortritu. Sudėtyje esanti hialurono rūgštis išgaunama fermentacijos būdu iš mikroorganizmų be cheminio modifikavimo, pasižymi aukštu biosuderinamumu.
 
SUDĖTIS:
4 ml  Easyal  tirpalo yra 80 mg (2 %) veikliosios medžiagos t.y   išgrynintas natrio hialuronatas.
Pagalbinės medžiagos: Natrio chloridas 8.5mg; Dinatrio vandenilio fosfato dihidratas 0,563 mg; Divandenilio fosfatas monohidratas 0,0045 mg ir injekcinis vanduo.
 Easyal pakuoteje yra 4ml sterilus medicininis švirkštas  užpildytas hialurono rūgštimi.
 
INDIKACIJOS:
Easyal yra skirtas osteoartrito sukeliamam sąnarių skausmui gydyti. Easyal  injekcijų paskirtis – atstatyti sąnario sinovijos skysčio klampumą, pagerinti sąnario funkcijas, sumažinti skausmą bei uždegiminį procesą.
 
SAVYBĖS IR VEIKIMO BŪDAS:
Hialurono rūgštis yra natūrali sąnarių medžiaga, juos tepanti ir sušvelninti smūgius. Hialurono rūgštis atlieka svarbų vaidmenį normaliai sąnarių veiklai. Žmonių, sergančių osteoartritu, sąnariuose natūralus hialurono rūgšties kiekis yra sumažėjęs. Todėl viskoelastinės skysčio savybės yra susilpnėjusiosios. Tai sukelia mechaninį spaudimą, trintį sąnariui ir pažeidžia sąnario kremzlę: išsivysto uždegiminis procesas, atsiranda skausmas, sutrinka sąnario funkcija.
Easyal  injekcijų paskirtis – atstatyti sąnario sinovijos skysčio klampumą, pagerinti sąnario funkcijas, sumažinti skausmą bei uždegiminį procesą.
Po gydymo Easyal  injekcijom, gerėjimo požymiai pasireiškia jau pirmomis savaitėmis.
VARTOJIMAS:
Vienkartinė Easyal  injekcija leidžiama tiesiai į osteoartrito pažeistus sąnarius: (kelio, peties, klubo ar čiurnos).
Terapijos metu suvartojama 1 švirkštas suleidžiant į osteoartrito (OA) pažeistą suaugusio paciento sąnarį. Švirkštui yra pritaikoma 19-21 G adata, kurią naudojant švirkšto turinys yra injekuojamas į sąnario ertmę. Pakartotinas gydymas gali būti skiriamas po 6 mėnesių
 
Gydymą  Easyal  injekcijom turi skirti gydytojas. Skiriantis šį gydymą gydytojas turi būti patyręs skiriant injekcijas ir išmanyti šių priemonių taikymą.
 
KONTRAINDIKACIJOS:
Padidėjęs jautrumas vienai iš sudėtinių dalių. Easyal  leisti į sąnarius negalima jei injekcijos srityje buvo arba yra infekcijos ar odos ligos.
 
ĮSPĖJIMAS:
Easyal produktas yra skirtas vienkartiniam naudojimui. Negalima pakartotinai sterilizuoti ar maišyti jo su kitais produktais. Nepanaudojus viso produkto turinio iš karto, pakartotinai naudoti draudžiama. Pakartotinas naudojimas sukelia potencialią riziką pacientams ar naudotojams. Negalima naudoti jei pažeista sterili pakuotė. Pasibaigus galiojimo laikui produkto naudoti negalima. 
 Easyal  nebuvo tirtas su nėščiosiomis bei žindančiomis moterimis ir vaikais iki 18 metų. Saugoti nuo vaikų.


LAIKYMO SĄLYGOS:
Sayloset laikyti 2-25 temperatūroje, saugoti nuo šalčio ir drėgmės.
 
GAMINTOJAS:
Aerazen Lab SRL,  Italija.

Importuojas ir platintojas Lietuvoje - UAB "Dimedika" , bajorų kelias 19-10, Vilnius