Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai

Valiklis tualeto su citrusų aromatu SODASAN 750ml

Gamintojas:

Sodasan, Vokietija

Pristatymo laikas (d.d.): 3
5,28 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Higieniškam tualetų valymui. Novatoriška formulė su augalinės kilmės sudėtinėmis dalinmis ištirpdo ir pašalina kalkių nuosėdas ir dėmes net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Pašalina nemalonius kvapus ir po valymo palieka malonų, natūraliai gaivų citrusinių vaisių aromatą.
Naudojimas: norėdami atsukti buteliuką, paspauskite kamštelį ir pasukite jį vienu metu. Užpilkite valiklio tolygiai ant klozeto iš vidaus ir leiskite kurį laiką veikti. Sandariai užsukite kamštelį po naudojimo.
Sudedamosios dalys:daugiau kaip 30% vandens, mažiau kaip 5% citrinų rūgšties, trinatrio citratas, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos iš cukraus, anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (riebiojo alkoholio sulfatas), ksantano guma, kvapiosios medžiagos, limonenas, linalolis, geraniolis, citralas, karamelė.
Pavojaus instrukcija: Sukelia smarkų akių dirginimą. Saugumo instrukcija: dėmesio! Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. PRARIJUS: kreipkitės į gydytoją, jeigu pasijutote negerai. PATEKUS Į AKIS: nedelsiant atsargiai skalaukite vandeniu keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu lengva tai padaryti. Tęskite skalavimą. PATEKUS ANT ODOS: nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir muilo.
Gamintojas: SODASAN

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Indų plovikliai

- 10%
16,83 €
15,15 €
- 10%
7,79 €
7,01 €
- 10%
4,64 €
4,18 €
- 10%
2,59 €
2,33 €
Daugiau: Indų plovikliai ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce