Valiklis purškiamas universalus citrusų žievelių aromato ekologiškas Attitude 800ml

Sveiki namai
Gamintojas: BIO SPECTRA Monrealis, Kanada
6,98 €
6,98 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
„Attitude“ ekologiškas purškiamas universalus valiklis – kasdieninis Jūsų pagalbininkas. Nesvarbu, ar Jums reikia nušluostyti virtuvinį stalą, išblizginti kriauklę ar nuvalyti bet kurį virtuvinį paviršių – kiekvieną dieną lengvai palaikysite švarą su šiuo valikliu! Gaivaus citrusinių vaisių žievelių aromato.
Tai efektyvi ir dryželių nepaliekanti nešvarumų valymo priemonė, tinkanti įvairiems paviršiams: plastiko, medžio, keramikos ir kt. Saugi naudoti su maistu besiliečiantiems paviršiams. Hipoalerginė priemonė – tinka naudoti jautrią odą turintiems žmonėms. Pagaminta iš augalinės ir mineralinės kilmės sudedamųjų dalių. Netinka lakuotų paviršių valymui.
Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.
Sudėtyje nėra triklozano. Tinka veganams. CO2 neutralus.

Sudėtis: <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprililo gliukozidas, miristilo gliukozidas).

Sudėtyje taip pat yra: water, propanediol, sodium citrate, saponins, terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl heptanoate (sweet fruit).

Naudojimo būdas: užpurkšti valiklį ant paviršiaus, šiek tiek palaukus – nuvalyti šluoste ar kempine. Rekomenduojama iš pradžių valiklį išmėginti mažiau matomose paviršiaus vietose.
Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

ECOLOGO