-10%

Valiklis natūralus purškiamas langų ir stiklo ECOVER 500ml

Sveiki namai
Gamintojas: Ecover
5,78 € 5,20 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

Užtikrina tobulą stiklinių paviršių švarą.
Naudojant Ecover langų ir stiklo valiklį langai, stiklai, veidrodžiai ir chromu dengti paviršiai bus blizgūs ir švarūs. Formulė specialiai sukurta veiksmingai valyti langus ir stiklinius paviršius. Valiklis ne tik negailestingas nešvarumams, bet ir natūraliai gaiviai kvepia, greitai džiūsta, nepalieka ruoželių.
ECOVER – tai jau daugiau kaip 30-ies metų patirtį turinti ekologiškų valymo priemonių gamintoja iš Belgijos, kuri rūpinasi ne tik savo gaminamais produktais, bet ir jų poveikiu aplinkai bei žmonių sveikatai.

Sudedamosios dalys: Vanduo, alkoholio denatas, natrio citratas, natrio laurilo sulfatas, kaprililo/kaprilo gliukozidas, Candida bombicola/gliukozės/rapsų aliejaus fermentas, tetranatrio glutamato diacetatas, kvapioji medžiaga, pieno rūgštis, linalolis, limonenas, natrio hidroksidas.

Naudojimas: Prieš naudodami visada išbandykite nepastebimose vietose, kad įsitikintumėte, jog tinka paviršiui. Purkšti tiesiai ant paviršiaus. Nuvalykite minkštu sausu skudurėliu arba popieriniu virtuviniu rankšluosčiu.
Platintojas: UAB Damodara, Fabriko g. 11B Lentvaris.