Teipas kineziologinis sintetinis, sukarpytas, kūno spalvos KT Tape PRO®

Sportas
Gamintojas: KT Tape
24,30 €
24,30 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

KT PRO kineziologinis teipas – elastinga ir kvėpuojanti juosta, pagaminta iš aukštos kokybės sintetinio pluošto vandeniui atspariais klijais. Pleistras tinka palaikyti raumenų, sąnarių ir sausgyslių stabilumą ir pagerinti jų mobilumą.Padeda išlaikyti esamą sąnarių padėtį ir užtikrina stabilų sutvirtinimą.

KT PRO teipai gali atlaikyti atšiauriausias oro sąlygas. Jie laikosi visą savaitę, nepriklausomai nuo oro sąlygų: ar būtų šalta, ar drėgna. Drąsiai galite eiti su jais į baseiną arba dušą. Dėl savo tvirtos elastinės šerdies išlaiko elastingumą daug ilgiau nei medvilninis KT teipas. Tai reiškia, kad KT PRO teipai užtikrina stabilų sutvirtinimą visos treniruotės metu, neapribodami judėjimo.

100% sintetinis mikropluoštas greitai džiūsta. Iš anksto sukarpytos ir paruoštos naudojimui I formos juostelės, turi užapvalintus kampus, kurie neleidžia kampams prilipti prie drabužių.
Dėl savo I formos juostelės laikosi ilgiau ir yra mažesnė tikimybė už ko nors užsikabinti. Ritinėlyje yra beveik 5 metrai (20 vienetų) 5 cm pločio ir 25 cm ilgio juostelių. Juostos jau pritaikytos naudoti, papildomai karpyti nereikia.

KT PRO teipas yra be latekso, skirtas jautriai odai. Akrilo klijai yra švelnesni odai. Tai reiškia, kad galite drąsiai naudoti nebijant nemalonaus niežulio, tačiau rekomenduojame išbandyti nedidelį gabalėlį KT juostos, užklijuotos be tempimo ant odos prieš naudojimą.