Stipraus poveikio tualeto valymo gelis su eglių aromatu SODASAN 750ml

Sveiki namai
Gamintojas: Sodasan, Vokietija
6,86 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

„Sodasan“ stipraus poveikio tualeto valymo gelis su augaliniais ingredientais bei natūralia citrinų rūgštimi higieniškam ir efektyviam valymui. Patogus dozatorius leidžia pasiekti net ir sunkiai pasiekiamas vietas po klozeto apvadu.

Efektyviai pašalina šlapimo dėmes, vandens žymes, kalkių nuosėdas ir bet kokį purvą ar riebalus. Pašalina nemalonius kvapus ir palieka malonų, natūraliai gaivų mėlynųjų eglių aromatą. Ksantano gumos tirštiklis užtikrina tirštą valiklio konsistenciją, dėl ko valiklis gerai limpa prie vertikalaus klozeto paviršiaus. Sudėtyje tik natūralios kilmės paviršinio aktyvumo medžiagos.

Sudėtis (INCI): aqua, citric acid, trisodium citrate, sodium lauryl sulphate, lauryl glucoside, decyl glucoside, parfum, xanthan gum, chlorophylle, limonene.

Cheminė sudėtis: >30% vandens,<5% citrinų rūgšties, trinatrio citratas, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (riebalų alkoholio sulfatas), eteriniai aliejai, kurių sudėtyje yra limoneno, ksantano guma, chlorofilas.

Naudojimas: Norėdami atsukti, spustelkite kamštelį iš priešingų pusių į vidų ir pasukite. Paskirstykite valomojo gelio ant valomojo paviršiaus ir palikite kurį laiką veikti. Po naudojimo tvirtai užsukite valiklio kamštelį. 

Dėmesio! Dirgina akis ir odą. Gali stipriai pažeisti akis. Venkite patekimo į akis ir ant odos. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.