Sportinės aprangos skalbiklis SODASAN 750ml

Sveiki namai
Gamintojas: Sodasan, Vokietija
10,18 €
10,18 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

„Sodasan“ audinį tausojantis specialus skalbiklis yra skirtas funkcinės tekstilės skalbimui – sportinei aprangai ir laisvalaikio drabužiams. Tinka natūraliems pluoštams ir aukštųjų technologijų audiniams, tokiems kaip mikropluoštas arba audiniai su membrana, įskaitant GoreTex® ir SympaTex®.

Ne tik plauna, bet ir neutralizuoja kvapus, nepažeisdamas tokių audinio savybių kaip atsparumas vėjui, vandeniui ir pralaidumas orui. Tinka skalbti rankomis ir skalbimo mašina 30-90°C temperatūros vandenyje. Užtenka 21 skalbimui.

  • Sertifikuota NCP (Nature Care Product) – aplinkai nekenksmingas produktas.

Sudėtis (INCI): aqua, lauryl glucoside, decyl glucoside, sodium lauryl sulfate, alcohol* denat., zinkricinoleat, potassium citrate, parfum, citral, limonene.
* – pagaminta iš sertifikuotų ekologiškų ingredientų.

Cheminė sudėtis: >30% vandens, 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus, anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (riebalų alkoholio sulfatas), <5% alkoholio, cinko ricinoleatas, kalcio citratas, natūralūs eteriniai aliejai, citralis, limonenas. Sudėtyje yra citralio ir limoneno. Gali sukelti alergines reakcijas. Visos sudėtinės dalys yra natūralios kilmės.

Sudėtyje yra limoneno ir citralio. Gali sukelti alergines reakcijas.

 

Dozavimas: 1 kamštelis (35 ml) skirtas 4-5 kg drabužių. Esant labiau užterštiems audiniams galima pilti iki 2 kamštelių skalbiklio.

Dėmesio! Esant tiesioginiam kontaktui su oda, ji gali sudirgti. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.