Skalbinių minkštiklis, vyšnių žiedų ir jazminų aromato Etamine du Lys Nature 3l

Sveiki namai
Gamintojas: Etamine du Lys
16,24 €
16,24 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

„Etamine du Lys“skalbinių minkštiklis su vyšnių žiedų ir jazminų aromatu nukels į pavasario prisiminimą su žydinčiais vyšnių sodais. Natūrali minkštiklio sudėtis skalbimą ir sąlytį su oda paverčia saugiu. Apsaugo audinius nuo elektrinimosi, audiniai tampa minkštesni. Užtenka net 120 skalbimų!
Galima naudoti skalbiant mašinoje, kad audiniai būtų purūs, minkšti ir lengvai lyginami, arba džiovinant skalbinius džiovyklėje, kad suteiktų audiniams malonaus natūralaus aromato ir neleistų įsielektrinti.
Plaunančios medžiagos – augalinės kilmės. Natūralus detergentas, sertifikuotas „ECOCERT Greenlife“. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Biologiškai suyrantis.

Cheminė sudėtis: 5-15% katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš alyvpalmių), <5%: 100% natūralios kilmės vyšnių žiedų ir jazminų kvapiųjų medžiagų. Taip pat sudėtyje yra vandens, tirpiklių, ekologiško glicerininio vyšnių žiedų ekstrakto*.
* – iš ekologinių ūkių.
0.04% visų ingredientų yra iš ekologinių ūkių,
99% visų ingredientų yra natūralios kilmės.

Naudojimas: 1 kamštelis = 30 ml. Į skalbimo mašiną pilkite 25 ml. Į džiovyklę – 15 ml ant drėgnų audinių. Nepalieka dėmių. Tausodami aplinką skalbkite pilną skalbyklę skalbinių, rinkitės skalbimą žemoje temperatūroje ir sekite dozavimo instrukciją.
Dėmesio! Sukelia stiprų akių dirginimą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.