Skalbinių minkštiklis lauko gėlių aromato ekologiškas Attitude 1l

Sveiki namai
Gamintojas: BIO SPECTRA Monrealis, Kanada
9,08 €
9,08 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

„Attitude“ ekologiškas skalbinių minkštiklis suteikia drabužiams, patalynei, rankšluosčiams ir kitiems skalbiniams minkštumo ir malonaus aromato, juos tampa lengviau lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi. Itin koncentruotas, užtenka 40 skalbimų. Tinka skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Galima naudoti ir šaltame vandenyje. Tinka septinių rezervuarų sistemoms.

Pagaminta su žaliosios arbatos esktraktu. Pagaminta iš itin veiksmingų natūralios ir augalinės kilmės paviršinio aktyvumo medžiagų. Su natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis. Tinka veganams.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.
 

Sudėtis: <5% katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (dipalmitoiletilhidroksietilmonio metosulfato), <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprilo gliukozido, miristilo gliukozido).

Sudėtyje taip pat yra: aqua, glycerin, camellia sinensis leaf (green tea) extract, terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl caproate (sweet fruit).

Naudojimo būdas: priemonę dozuoti taip, kaip pavaizduota ant pakuotės bei atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Nepilkite tiesiai ant skalbinių, kad išvengtumėte dėmių.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti priemonės pakuotę arba etiketę.

ECOLOGO