Skalbiklis koncentruotas vaikų rūbams, bekvapis, ekologiškas Attitude 2L

Sveiki namai
Gamintojas: BIO SPECTRA Monrealis, Kanada
24,63 €
24,63 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

„Attitude“ ekologiškas koncentruotas skalbiklis yra bekvapis ir hipoalerginis, todėl idealiai tinka kūdikių ir vaikų drabužėliams, daugkartinėms sauskelnėms ir patalynei skalbti. Užtenka 80 skalbimų.
Tinka skalbti skalbimo mašina arba rankomis. Galima skalbti ir šaltame vandenyje. Sudėtyje yra žaliosios arbatos ekstrakto. Be fosfatų, baliklių, fermentų, kvapiklių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Tinka veganams.
Didelė pakuotė – tvaresnis pasirinkimas.
Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Cheminė sudėtis: 5-15% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (natrio kokosulfatas), 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprilgliukozidas, laurilo gliukozidas, miristilo gliukozidas). Sudėtyje taip pat yra: vanduo, natrio chloridas, citrinų rūgštis, glicerinas, avižų (Avena sativa) branduolių ekstraktas.

Produkto sudedamųjų dalių sąrašas kartais gali keistis ir skirtis, todėl visą naujausią informaciją visada rasite ant produkto pakuotės.

Naudojimo būdas: priemonę dozuoti taip, kaip pavaizduota ant pakuotės bei atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.
Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti priemonės pakuotę arba etiketę.