Skalbiklis ir minkštiklis 2 in 1 hipoalerginis ekologiškas Attitude 1.05l

Sveiki namai
Gamintojas: BIO SPECTRA Monrealis, Kanada
16,79 €
16,79 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
„Attitude“ ekologiškas skalbiklis ir minkštiklis „2 in 1“ yra efektyvi aplinką ir mūsų sveikatą tausojanti priemonė. Hipoalerginė priemonė – tinka jautrią odą turintiems žmonėms. Aukšto efektyvumo, vienos pakuotės užteks 35 skalbimams. Tinka skalbti skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų, kvapiklių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Galima skalbti ir šaltame vandenyje. Tinka veganams.
Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Sudėtis: 5-15% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (laurilo gliukozido, miristilo gliukozido), <5% katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (dipalmitoiletilhidroksietilmonio metosulfato).
Sudėtyje taip pat yra: aqua, sodium citrate, camellia sinensis (green tea) leaf extract, sodium gluconate, glycerin, methylundecanal (citrus), 3-hexenol (green leaves), amyl salicylate (floral).

Dozavimas: Atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Taip pat ant skalbiklio pakuotės nurodytas dozavimo rekomendacijas.
Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.
Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

ECOLOGO