Pagalvė ortopedinė SISSEL® Soft

Ortopedija
Gamintojas: Sissel
89 €
89 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

Visos SISSEL® ortopedinės pagalvės suteikia specifinę atramą stuburo kaklinei daliai, bei palaiko visa pečių ir kaklo sritį. Unikalus pagalvės siaurėjimas tarp pečių ir stuburo užpildo tarpą tarp jų ir švelniai judina stuburą į anatomiškai teisingą padėtį. Jaučiamas nedidelis tempimo pojūtis kakle, todėl iš pradžių jausitės neįprastai, nes organizmui reikia šiek tiek laiko (2–14 naktų) vėl prisitaikyti prie natūralaus ir sveiko miego. 
Sveikas miegas yra būtinas, jis leidžia pamiršti įtampą ir atpalaiduoja. Su SISSEL® ortopedinėmis pagalvėmis Jūsų miegas vėl bus ramus ir gilus. Aukštos kokybės ortopedinės pagalvės gerai priglunda prie kaklo, mažina kaklo raumenų spaudimą ir įtampą. 

SISSEL® SOFT - ortopedinė pagalvė pagaminta iš slėgį mažinančių viskoelastingų putų (elastinio putų poliuretano – porolono), kurios prisitaiko prie Jūsų kūno kontūrų ir temperatūros.

Dydis: 47x33x14 cm (dydis L) – tinka suaugusiems.
Naudojimas: Plokščią ortopedinės pagalvės dalį padėkite po galva. Aukštesnioji pagalvės dalis turėtų būti prie peties. Tokia padėtis užtikrins tinkamiausią kaklo atramą. 
Prašome atkreipti dėmesį, kad SISSEL® ortopedinė pagalvė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų ir dėl jos ypatingų savybių reikalinga speciali priežiūra. Užvalkalas skalbiamas 40°C, o pagalvė skalbiama rankomis 30°C.
SISSEL® ortopedinės pagalvės sudėtyje nėra latekso. 
Pagaminta Švedijoje.