Oro purškiklis REST & RELAX AIR SPRAY Puressentiel 75ml

Medicinos priemonės ir technika
Gamintojas: LABORATOIRE PURESSENTIEL
18,18 €
18,18 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
„Puressentiel“ REST & RELAX AIR SPRAY 75 ml
 
  • 12 eterinių aliejų.
  • 100 % gryni ir natūralūs eteriniai aliejai.
 
DIENA:
  • atpalaiduoja ir skatina ilsėtis;
 
NAKTIS:
  • būsite ramūs ir ramios bus naktys.
 
Botaniškai ir biochemiškai apibrėžti eteriniai aliejai (BBDEO)
 
100 proc. natūralus. Sudėtyje nėra dažiklių, konservantų bei sintetinių kvapiųjų medžiagų.
 
Sudėtyje 12 ETERINIŲ ALIEJŲ (Azijos rožmedžių, tauriųjų didramunių, kiparisų, tikrųjų levandų, citrinžolių, mandarinų, mairūnų, karčiavaisių citrinmedžių žiedų (Neroli), apelsinų, imbierinių citrinžolių, karčiavaisių citrinmedžių lapų ir ūglių, santalų), kurie ramina, atpalaiduoja, natūraliai skatina poilsį, atsipalaidavimą ir miegą. Suteikia gaivaus, malonaus kvapo.
 
NAUDOJIMAS. Galima naudoti ore. Purkškite 4 miegamojo kampuose. Taip pat galima užpurkšti ant naktinio staliuko padėtos nosinės.
 
ĮSPĖJIMAI. Nenaudoti jaunesniems nei 1 metų amžiaus vaikams. Palaukite 30 minučių, prieš leisdami vaiką į kambarį. Nenaudoti nėščioms moterims ar žindyvėms, visiems, patyrusiems traukulių ar epilepsijos epizodus, ar alergiškiems eteriniams aliejams. Žmonėms, vartojantiems vaistinius preparatus, ir vaikams prieš naudojimą rekomenduojama pasitarti su sveikatos priežiūros specialistais. Tik išoriniam naudojimui. Venkite patekimo ant odos, į akis ir ant gleivinių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite. Laikykite atokiau nuo maisto, gėrimų ir gyvulių pašaro. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Dirgina odą. Labai degus skystis ir garai. PATEKUS ANT ODOS: plaukite dideliu vandens kiekiu ir muilu. Jei odos dirginimas, bėrimas nepraeina ar atsiranda nuolatinis akių dirginimas: nedelsdami kreipkitės į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba gydytoją. PRARIJUS: išskalaukite burną, tada nedelsdami skambinkite į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreipkitės į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Turinį ar talpyklą šalinkite pagal taisykles.
 
Sudėtyje yra: D-LIMONENO, GERANIOLIO.
Natūraliai randama eteriniuose aliejuose. Sudėtyje yra bioalkoholio, nedenatūruoto ftalatais.
  
 
Gamintojas. Prancūzija.
LABORATOIRE PURESSENTIEL®
Avenue Molière‑144, 1050 Briuselis Belgija,
 
Platintojas. UAB „Litfas“, Vytauto g. 6, LT-55175 Jonava, Lietuva