Oro gaiviklis natūralus su levandų ir eukaliptų eteriniais aliejais ekologiškas Attitude N1

Sveiki namai
Gamintojas: BIO SPECTRA Monrealis, Kanada
8,25 €
8,25 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Attitude“ siūlo puikų sprendimą šviežiam ir gaiviam orui namuose atkurti, nenaudojant jokių cheminių medžiagų – natūralus oro gaiviklis su aktyviąja anglimi, levandų ir eukaliptų eteriniais aliejais. Jis sugeria į save nemalonius dūmų, pelėsio, cigarečių, virtuvės, gyvūnų, cheminių medžiagų ir kitus kvapus 37 m² plote ir skleidžia natūralų bei gaivų eterinių aliejų aromatą.
Sintetiniuose namų kvapuose yra daugiau nei šimtas cheminių junginių, kurių daugelis gali net pakenkti sveikatai. „Attitude“ siūlo aktyviąja anglimi išvalytą orą! Dėl savo porėtos struktūros aktyvioji anglis sutraukia į save ir sulaiko įvairius kvapus. Šis oro gaiviklis yra 100% natūralus, biologiškai suyrantis.
Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Sudėtis: vanduo, aktyvioji anglis, natrio stearatas, natūralūs eteriniai aliejai.

Kaip naudoti? Nuimkite dangtelį. Nuplėškite ir išmeskite apsauginę plėvelę. Vėl uždėkite dangtelį ant pakuotės. Priklausomai nuo norimo kvapo intensyvumo padidinkite ar pamažinkite gaiviklio tarpus.

ECOLOGO