Odos ir rankų dezinfekavimo priemonė Chemisept G 1lOdos ir rankų dezinfekavimo priemonė Chemisept G 1l

Medicinos priemonės ir technika
Gamintojas: Chemi-Pharm
12 €
12 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

Odos ir rankų dezinfekavimo priemonė

Asmens higienos dezinfenktantas (1 tipo biocidas). Tik profesionaliesiems vartotojams. Rankų ir odos dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose. Negali būti naudojamas žaizdoms ir pažeistai odai gydyti.

CHEMISEPT G pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu efektu, naikina Gram neigiamas ir Gram teigiamas bakterijas (taip pat tuberkuliozės sukėlėjus), dezaktyvuoja virusus (HBV, HIV, Rota-, Adeno- ir Herpes). Šio dezinfekanto sudėtyje esantis mažo lakumo etilo alkoholis užkerta kelią respiratorinėms alergozėms. Tai yra efektyvi priemonė greitai odos ir rankų dezinfekcijai.

Dėmesio!

Profesionalieji vartotojai privalo taikyti etiketėje ir saugos duomenų lape nurodytas darbų saugos ir sveikatos bei atliekų tvarkymo priemones.

Naudojimas

Chemisept G naudojamas higieninei ir chirurginei rankų ir odos dezinfekcijai (prieš operacijas, injekcijas, punkcijas ir kitas procedūras) sveikatos priežiūros įstaigose (operacinėse, procedūrinuose kabinetuose ir kt.); visuomeninės paskirties įstaigose. Preparatas paruoštas naudojimui.

Higieninė rankų dezinfekcija

Sudrėkinti Chemisept G rankas ir masažuojant įtrinti į odą; procedūrą pakartoti dar kartą; ekspozicijos laikas – 30 sek. Rankos turi būti drėgnos visa šį laiką.

Chirurginė rankų dezinfekcija

Sudrėkinti Chemisept G rankas ir masažuojant įtrinti į odą; procedūrą pakartoti dar kartą; ekspozicijos laikas – 3 min. Rankos turi būti drėgnos visa šį laiką.

Odos dezinfekcija prieš operacijas ir punkcijas

Sudrėkinti Chemisept odą intervencijos vietoje (injekcijos, kraujo ėmimas ir kitos procedūros) ir palaukti 30 sek. Siekiant sustiprinti poveikį virusams, palaukti, kol odos paviršius išdžius. Odą punkcijų, operacinių pjūvių vietoje gerai sudrėkinti steriliu tamponu, sudrėkintu Chemisept G, arba apipurkšti; ekspozicijos laikas – 3 min. Esant HBV grėsmei būtina prailginti poveikio laiką iki 2 min. – pakartotinai apipurškiant Chemisept G ant odos ir palaukti kol išdžius. Aseptinės operacijos atveju odą gerai sudrėkinti steriliu tamponu, sudrėkintu Chemisept G, nuo pjūvio vietos link išorės. Septinės operacijos atveju odą gerai sudrėkinti steriliu tamponu, sudrėkintu Chemisept G, nuo išorės link septinės žaizdos.

Atsargumo priemonės

Nenaudoti veido odos, gleivinių, žaizdų dezinfekcijai.
Laikyti pašaliniams neprieinamoje vietoje.
Laikyti ne aukštesnėje nei 25 °C temperatūroje, vengti tiesioginių saulės spindulių.