-10%

Minkštiklis hipoalerginis vaikiškų skalbinių bekvapis ekologiškas Attitude 1l

Sveiki namai
Gamintojas: BIO SPECTRA Monrealis, Kanada
8,67 € 7,80 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
„Attitude“ ekologiškas vaikiškų skalbinių minkštiklis yra bekvais ir hipoalerginis. Natūraliai ir saugiai suminkština drabužėlius, todėl yra toks mėgstamas tėvelių. Vienos skalbinių minkštiklio pakuotės pakaks 40 skalbimų. Itin aukšto efektyvumo, galima naudoti ir šaltame vandenyje. Tinka skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Minkština skalbinius, juos lengviau lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi. 
Pagaminta su žaliosios arbatos ekstraktu. Sudėtyje nėra dažančių medžiagų. Priemonė bekvapė, patikrinta dermatologų ir tinka net ir jautrią odą turintiems kūdikiams. Sudėtyje tik augalinės paviršinio aktyvumo medžiagos. Tinka veganams.
Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Sudėtis: <5% katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (dipalmitoiletilhidroksietilmonio metosulfato), <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprilo gliukozido, miristilo gliukozido).
Sudėtyje taip pat yra: water, glycerin, camellia sinensis leaf (green tea) extract.

Naudojimo būdas: priemonę dozuoti taip, kaip pavaizduota ant pakuotės bei atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Nepilkite tiesiai ant skalbinių, kad išvengtumėte dėmių.
Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti priemonės pakuotę arba etiketę.

ECOLOGO