Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Maisto papildas RED OIL N60

Maisto papildas RED OIL N60

Gamintojas:

New Nordic, Danija

Pristatymo laikas (d.d.): 3
34,11 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Širdis ir smegenys

 Omega-3 riebalų rūgštys – mūsų organizmo sargai

Tai vienos svarbiausių organizmo statybinių medžiagų, kurių žmogaus organizmas pats nesintetina. Todėl šių rūgščių, vadinamų nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis, į organizmą turi patekti su kasdieniu maistu. Svarbiausios iš jų – EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis). Šiuo metu žinoma, kad šios rūgštys svarbios normaliai širdies veiklai ir smegenų funkcijai palaikyti, padeda išsaugoti normalų regėjimą

 

Širdis ir smegenys

Red Oil yra omega-3 riebalų rūgščių EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis) šaltinis, kurios ypač svarbios širdžiai ir smegenims. Nustatyta, kad šios medžiagos padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. DHR yra svarbi normaliai smegenų funkcijai palaikyti. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR. Mažytės Red Oil kapsulės padės aprūpinti organizmą taip reikalingomis EPR ir DHR riebalų rūgštimis. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Kodėl Red Oil kapsulės tokios ypatingos?

Red Oil kapsulėje yra 500 mg gryno Antarkties krilių aliejaus. Tai naujos kartos omega-3 šaltinis. Omega-3 riebalų rūgštys yra trigliceridų arba fosfolipidų pavidale. Omega-3 riebalų rūgštys, esančios krilių aliejuje, yra sujungtos į fosfolipidų kompleksus. Omega-3 riebalų rūgštys, esančios žuvų taukuose, yra sujungtos į trigliceridų kompleksus. Riebalų rūgščių trigliceridai ir fosfolipidai organizmo pasisavinami skirtingai. Riebalų rūgščių trigliceridai yra netirpūs vandenyje, jų pasisavinimui plonosiose žarnose reikalingi virškinimo fermentai. Fosfolipidai, kurie vandenyje yra dispersiški, plonosiose žarnose absorbuojami efektyviau. Tyrimai parodė, kad omega-3 fosfolipidai greičiau patenka į audinių ląsteles ir tolygiau pasiskirsto, nei omega-3 trigliceridai. Štai kodėl omega -3 riebalų rūgščių pasisavinimas iš krilių aliejaus yra labai geras. Be to, krilių aliejuje natūraliai yra stipraus antioksidanto astaksantino (25 µg astaksantino vienoje kapsulėje), kurio nėra žuvų taukuose.

 

Kas yra kriliai ir kur gaudomi?

Krilis (lot. Euphausia superba Dana) yra mažytis į krevetę panašus vėžiagyvis, kuris sudaro didžiausią vandenynų biomasę. Jis gaudomas Antarkties vandenyne prie Pietų ašigalio, kuris yra švariausias ir šalčiausias planetoje. Krilius gaudo Norvegijos žvejai naujausių technologijų laivu-fabriku. Pagauti kriliai jame iškart yra perdirbami, todėl Antarkties krilių aliejus su jame esančiomis veikliosiomis medžiagomis yra aukščiausios kokybės.

 

Švarus, grynas ir stabilus

Red Oil kapsulių sudėtyje esanis krilių aliejus yra natūraliai švarus ir grynas. Gerai žinomas omega-3 riebalų rūgščių kokybės ir šviežumo parametras yra gebėjimas oksiduotis. Kuo lengviau ir greičiau oksiduojasi omega-3 riebalų rūgštys, tuo lengviau netenka biologinio aktyvumo ir greičiau sensta. Šiuo atveju Red Oil kapsulių sudėtyje esanis krilių aliejus turi keletą svarbiausių pranašumų, palyginus su tradiciniais omega-3 šaltiniais, pagamintais iš žuvų taukų: tai didelis kiekis omega-3 fosfolipidų ir dėl astaksantino natūraliai didelis atsparumas oksidacijai. Astaksantinas veikia ne tik kaip antioksidantas, bet suteikia krilių aliejui ir kapsulei ryškiai rausvą spalvą. Astaksantinas žmogaus organizme taip pat veikia kaip antioksidantas.Tyrimai parodė, kad omega-3 rūgštys esančios Red Oil kapsulėse ilgą laiką išlieka stabilios ir šviežios, nes dėl natūralaus antioksidanto astaksantino nesioksiduoja. Todėl nebereikia naudoti papildomų priedų, konservantų ar antioksidantų.

 

VARTOJIMAS

Gerkite po 1 kapsulę per dieną užsigerdami nedideliu kiekiu skysčio. Jei Red Oil vartojate pirmą kartą, 4 savaites gerkite po 2 kapsules per dieną, kad organizme sukurtumėte reikiamą omega-3, EPR ir DHR riebalų rūgščių balansą. Nevartoti daugiau kaip 5 g krilių aliejaus per parą.

 

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

1 kapsulėje yra: 500 mg Antarktinių krilių (Euphausia superba Dana) aliejaus, kuriame yra 225 mg fosfolipidų, iš jų 110 mg yra omega-3 riebalų rūgščių, kuriose yra 60 mg EPR (eikozapentaeno r.) ir 28 mg DHR (dokozaheksaeno r.), 25 µg astaksantino.

2 kapsulėse yra: 1000 mg Antarktinių krilių (Euphausia superba Dana) aliejaus, kuriame yra 450 mg fosfolipidų, iš jų 220 mg yra omega-3 riebalų rūgščių, kuriose yra 120 mg EPR (eikozapentaeno r.) ir 56 mg DHR (dokozaheksaeno r.), 50 µg astaksantino.

 

Maisto papildas • 60 kapsulių

 

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Jei esate alergiški vėžiagyviams, Red Oil vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje nei 25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

 

SUDĖTIS

Antarktinių krilių (Euphausia superba Dana) aliejus, astaksantinas, kapsulės medžiaga želatina, vanduo.

Omega riebalų rūgštys

Daugiau: Omega riebalų rūgštys ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce