Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Kremas OLIPROX seborėjinio dermatito požymiams lengvinti 40ml

Kremas OLIPROX seborėjinio dermatito požymiams lengvinti 40 ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
17,99 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Kremas OliproxTM – priemonė, palengvinanti seborėjinio dermatito požymius. Sumažina pleiskanų formavimąsi, odos niežėjimą, ramina sudirgimą bei paraudimą.
Kremą OliproxTM sudaro išskirtinių ingredientų kombinacija: klimbazolas, piroktono olaminas, modukine (pieno polipeptidai). Jie veikia odą unikalios struktūros skystųjų kristalų (SK) dėka. SK aktyviuosius ingredientus piroktono olaminą ir klimbazolą, sujungia į „mažus rutuliukus” ir palaipsniui „išlaisvina” odos paviršiuje. Piroktono olaminas ir klimbazolas pasižymi unikaliu priešgrybeliniu ir antimikrobiniu veikimu. Tuo pačiu metu SK odos paviršiuje suformuoja apsauginę plėvelę, kuri padidina drėgmę ir sustiprina lipidų barjerą. Ingredientas modukine sumažina odos paraudimą ir šiurkštumą bei pasižymi priešuždegiminiu veikimu.
Naudojimas: kremą OliproxTM rekomenduojama naudoti kasdien, vieną ar du kartus per dieną, mažiausiai 7-14 dienų. Prieš tepant kremą, nuprauskite pažeistą odą švelniu prausikliu. Siekiant maksimalaus rezultato, nenuplaukite kremo artimiausias 2-3 valandas. Jei kremą nuplovėte, tepkite pakartotinai.
Iškilus klausimams, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką. Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje, ne aukštesnėje kaip 28 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui. Patikrinta dermatologų.
Patikrinta dermatologų 
MEDICINOS PRIETAISAS
 

Priemonės sausai, pažeistai kūno odai

- 43%
18,67 €
10,60 €
- 15%
17,99 €
15,29 €
2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce