Klasikinė pagalvė Luna Plus Mini

Ortopedija
Gamintojas: Kid-Man
45 €
45 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Klasikinė pagalvė LUNA PLUS gaminama iš aukštos kokybės viskoelastinio porolono, kuris užtikrina atitinkamų raumenų grupių balansą ir teisingą krūvį stuburo slanksteliams, padeda  išvengti kraujotakos sutrikimų ir raumenų nutirpimo. Atnaujinto modelio pagalvės yra praturtintos teigiamomis ricinos aliejaus savybėmis!

Viskoelastinis putų poliuretanas yra akytas, bekvapis, keičiantis formą priklausomai nuo žmogaus kuno temperatūros svyravimų  ir savaime, lėtai sugrįžtantis į pradinę formą. Reaguodamas į žmogaus kūno šilumą ir atramos taškus viskoelastinis porolonas  tampa minkštesnis labiausiai spaudžiamose ir sušilusiose vietose. Ši pagalvė leidžia žmogaus kūnui geriau ir greičiau pailsėti bei atkurti organizmo funkcijas. Gulint ant šios pagalvės puikiai atsipalaiduoja kaklo raumenys, nesiformuoja dviguba pasmakrė, mažiau prakaituojama. Pagalvė turi mažas skylutes – taip oras juda ypač lengvai. 

Švelnus ir minkštas pagalvės užvalkalas siuvamas iš trikotažinio 50% medvilnės ir 50% poliesterio audinio. Jį galima skalbti iki +40°C temperatūroje.

Kiekviena klasikinė pagalvė LUNA PLUS gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. 

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui! 

SPECIFIKACIJA


Duomenys
Svoris, kg 0.9
Bendras aukštis, cm 11
Bendras plotis, cm 42
Bendras ilgis, cm 33