Kasdienis dušo kabinų valiklis, citrusų žievelių aromato ekologiškas Attitude 800ml

Sveiki namai
Gamintojas: BIO SPECTRA Monrealis, Kanada
6,98 €
6,98 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Šis „Attitude“ ekologiškas valiklis tinka kasdieniam dušo kabinų paviršių (keramikos, stiklo, plastiko) valymui ir priežiūrai. Specialiai sukurtas pašalinti muilo nuosėdas nuo vonios ar dušo paviršių be papildomo nuskalavimo ar šveitimo. Taip pat neleidžia nuosėdoms greitai vėl atsirasti. Gaivaus citrusinių vaisių žievelių kvapo.
Pagaminta su natrio citratu – veiksmingu šalinant muilo likučius. Pagaminta iš augalinės ir mineralinės kilmės ingredientų. Su saponinais – natūraliomis paviršiaus aktyviosiomis medžiagomis. Tinka veganams.
„Attitude“ rūpinasi aplinka – valiklis yra sertifikuotas „ECOLOGO“, neutralus CO2. Hipoalerginė priemonė, patikrinta dermatologų, tinka turint jautrią odą.
Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Sudėtis: <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprililo gliukozidas, miristilo gliukozidas).

Sudėtyje taip pat yra: water, sodium gluconate, propanediol, citric acid, saponins, terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl heptanoate (sweet fruit).

Naudojimo būdas: Užpurkšti valiklį ant drėgno paviršiaus. Nuvalyti nereikia. Jei paviršius labai nešvarus, galima pavalyti šluoste.
Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.