Indų ploviklis, bergamočių ir čiobrelių aromato Etamine du Lys Nature 1l

Sveiki namai
Gamintojas: Etamine du Lys
5,67 €
5,67 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

Koncentruota formulė! „Etamine du Lys“ skystas indų ploviklis su natūraliu bergamočių ir čiobrelių aromatu, skirtas indus plauti rankomis. Net ir nedidelis kiekis šio ploviklio gerai pašalina riebalų bei maisto likučius. Nepažeidžia natūralaus odos pH. Praturtintas čiobrelių eteriniu aliejumi. Gaivus kvapas, švarūs ir blizgantys indai bei apsaugota rankų oda!
Plaunančios medžiagos – augalinės kilmės. Natūralus detergentas, sertifikuotas „ECOCERT Greenlife“. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Pakuotės gamyboje panaudotas iš dalies perdirbtas plastikas. Biologiškai suyrantis.

Cheminė sudėtis: <5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš kokosų ir palmių), amfoterinės paviršinio aktyvumo medžiagos (iš kokosų ir palmių), nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (iš javų ir cukranendrių), konservantas: pieno rūgštis, 100% natūralios kvapiosos medžiagos iš bergamočių ir čiobrelių (sudėtyje yra eterinio čiobrelių aliejaus*, limoneno, linalolio).
* – iš ekologinių ūkių.
0.1% visų ingredientų yra iš ekologinių ūkių,
99% visų ingredientų yra natūralios kilmės.
Sudėtyje yra linalolio, gali sukelti alerginę reakciją.

Naudojimas: keletą lašų ploviklio užpilkite po tekančiu vandeniu ir plaukite indus. Perskalaukite švariu geriamuoju vandeniu.
Dėmesio! Sukelia odos dirginimą. Sukelia stiprų akių dirginimą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.