Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Gelis veidui maskuojamasis VITICOLOR 50ml

Gelis veidui maskuojamasis VITICOLOR 50ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
18,98 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Specialiai sukurtas žmonėms, sergantiems baltme (vitiligo).
Pastaruosius 15 metų medikų atliekami tyrimai parodė, kad baltme sergančių pacientų paviršiniame odos sluoksnyje labai sumažėja katalazės – fermento, skaidančio vandenilio peroksidą į vandenį ir deguonį. 2002 metų tyrimų rezultatai patvirtino, kad norint sėkmingai gydyti baltmę būtina pašalinti iš epidermio vandenilio peroksidą. Manoma, kad vandenilio peroksidas, veikiantis kaip laisvasis radikalas, sukelia melanocitų žūtį. Dar nustatyta, kad baltme sergančių žmonių organizme trūksta mikroelementų – cinko, vario, seleno – bei vitaminų – B12, B6, E ir C. Remiantis šių tyrimų rezultatais ir buvo sukurtos priemonės Vitix.
Sudėtis. Patentuota veiklioji medžiaga EXTRAMEL, kurios sudėtyje yra katalazės ir deguonies radikalų dismutazės, ekstrahuotų iš melionų (Cucumis melo).
Naudojimas. Tepti du kartus per dieną, ryte ir vakare. Būtina būti saulėje ar soliariume, nepasitepus priemone su saulės filtrais ir be makiažo. ViTiX geliui pilnai įsigėrus į odą, gali būti naudojami įprasti kremai ar kitos kosmetikos priemonės.

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Kremai sausai, pažeistai odai

2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce