Dėmių valiklis purškiamas Etamine du Lys Nature 125ml

Sveiki namai
Gamintojas: Etamine du Lys
4,86 €
4,86 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

Purškiamas dėmių valiklis „Etamine du Lys“ išvalo ir pašalina bet kokios rūšies dėmes, ypač kraujo, vyno, žolės. Veiksminga priemonė tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Naudodami švelniems tekstilės gaminiams (vilnai ir šilkui) išbandykite produktą iš vidinės audinio pusės. Produktą lengva naudoti – purškite tiesiai ant dėmės ir skalbkite kaip įprastai. Tinka skalbti nuo 30°C temperatūros vandenyje. Be kvapų.
Natūralus detergentas, sertifikuotas „ECOCERT Greenlife“. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Biologiškai suyrantis.

Cheminė sudėtis: 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš cukraus), <5%: anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš palmių branduolių), enzimų (ne GMO), natrio benzoato, kalio sorbato, 100% natūralių kvapiųjų medžiagų (limonenas). Sudėtyje taip pat yra vandens, glicerino, esterių, sekvestrantų, rūgštingumą reguliuojančių medžiagų.
97% visų ingredientų yra natūralios kilmės.

Naudojimas: Sudrėkinti dėmę. Užpurkšti valiklį ant dėmės. Palikti veikti 5-10 min. Skalbti skalbimo mašina su įprasta programa ar plauti rankomis.
Dėmesio! Degus! Sukelia stiprų akių dirginimą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.